■li' dpg 14 Gerrigje de Vries - Peters Hannes Vogel familieberichten OVERLEDEN Jo van Deursen-du Burck Daar alleen kan liefde wonen Daar alleen is 't leven goed Waar men vrij en ongedwongen Alles voor elkander doet Henk Overleden mijn geliefde vrouw, onze (schoon)moeder en oma Catharina Johanna Smit - Bosselaar - Ineke - 28 december 1939 Vlissingen 22 december 2019 Familie Smit De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden op 31 december 2019. In plaats van kaarten Al is eng ook de poort Ziet, toch siert haar een woord Geschreven in letters van goud En de moede die 't leest Hoort verkwikt naar de Geest Een woord van genaad' en behoud Verdrietig geeft de familie u kennis dat vredig en liefdevol van ons is heengegaan Ger sinds 8 oktober 2011 weduwe van Andries de Vries. Haarlemmermeer Colijnsplaat 12 augustus 1934 29 december 2019 Namens de familie: Jan Peters jr. Hilversum Wij danken personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht en zorg gedurende de laatste jaren van haar leven. Correspondentieadres: Simon Stevinweg 89,1222 SP Hilversum Email: janptrs9@cs.com De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op zaterdag 4 januari om 13:00 uur in de Opstandings- kerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in Zaal Onder de Toren, naast de kerk. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media donderdag 2 januari 2020 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van ons erelid Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Jo zal met veel waardering in onze herinnering blijven Zuidzande, 2 januari 2020 Bestuur, dirigent en (ere)leden van de Koninklijke Muziekvereniging "Veronica" te Zuidzande. ZV Vanmorgen vloog hij nog... Voor ons toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over-opa in de leeftijd van 91 jaar. Jo Vogel-Verkerke Nel de Bruine-Vogel Steven de Bruine Carla en Sven Linda en Steven Gerrit Vogel Tineke Vogel-Bruel Jozefien Sabine Diewertje en Kwong Hon Goof Vogel Sabine Vogel-Levrier Olaf en Claudia Niels en Julia Heieen Vogel Gertjan van Herwijnen Domenique en Luuk Mike Kevin en achterkleinkinderen Goes, 23 december 2019 Stadhouderslaan 11,4461 TT Goes Het afscheid heeft op dinsdag 31 december, in besloten kring, plaatsgevonden in het crematorium te Goes. Wij bedanken het team van Buurtzorg Goes-Oost en dokter Huysman voor hun goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 61