FAMILIEBERICHTEN 15 Lieuwe Willems de Bruijn Leo Goulooze Leo Goulooze Leo Goulooze Lieve Leo David Janse Open your eyes, look up to the sky and see... Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en schoonvader Kortgene, 13 november 1949 t Goes, 30 december 2019 Wanda Goulooze-de Regt Wanda Janita en Stijn Patrick Angelina en Ed Nederhof 2,4401 JX Yerseke De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 4 januari om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de lounge van het crematorium. Volgens wens van Leo plaatsen wij een collectebus voor KWF Kankerbestrijding. Verdrietig zijn we nu onze lieve broer en zwager is overleden voor altijd in ons hart Vught Corrie van de Werdt - Kramer Piet van de Werdt Schuddebeurs Ina Clement - Kramer Jan Clement (in liefdevolle herinnering) Neven en Nichten Verdrietig ontvingen wij het bericht dat na een jaren lange strijd is overleden. Onze lieve schoonzoon, zwager en oom Kees de Regt f Jannie de Regt - Schot Jankees en Jannie de Regt- Krijger en kinderen Wij zullen hem missen! Leo Goulooze Leo Goulooze Bedankt voor alle mooie momenten, we zullen je missen. Kees en Jolanda Naomi en Yaron Ylva en Adriaan David Janse Daaf Janse Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij zijn zeer dankbaar voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid met ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Nieuw- en St. Joosland, familie P.C. Mesu David Janse donderdag 2 januari 2020 Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven. Sterk zijn betekent soms dat je niet naar meer moet streven. Het betekent soms dat je het moet laten gaan- Bedroefd, maar met respect voor zijn vechtlust en moed, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve neef en vriend Nel en Henk Ella en Hemmie Bedroefd, maar ook dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Johanna Catharina de Bruijn - Faasse J.C. de Bruijn - Faasse Anton en Lilian de Bruijn - Kinna Jolanda en Jeroen Fedde en Pipp Ludwig Cent en Nel de Bruijn - de Haas Willem en Nadia Stacey en Vince Marco en Cynthia Bruce, Lauren en Morvan Leo en Alice de Bruijn - van Kaam Luck en Vanessa Quinten, Tess en Brennan Rita en Frits Liz en Owen Dennis Correspondentieadres: Scheldekade 21 a 4531 EG Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 6 januari om 14:00 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1, 4532 HA te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat28c te Terneuzen. Na de begrafenis is er aldaar gelegenheid om de familie te condoleren in het uitvaartcentrum van Monuta. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 4 januari van 15:00 uur tot 16:00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat28c te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam en Allerzorg voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen 21-12-1928 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: a/b Savanna: m/s Decibel: Terneuzen: d/b Bonanza II: d/b Bonanza: Terneuzen: d/b Bonanza: Geen bloemen t Terneuzen 31-12-2019 Na een lange strijd tegen zijn ziekte is maandag tot ons grote verdriet overleden onze goede vriend Wij wensen Wanda, JanitaStijn en de overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Yerseke: René en Connie Dominicus Claudia en Kathy Na een kort ziekbed overleed nog onverwachts onze hartelijke en behulpzame buurman In de leeftijd van 74 jaar. Wij wensen Wil, kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen Families/kinderen: J.A. Boogaard J. Cevaal T. Fraanje Iz. Heijboer T. Jeras J. Joosse N.Joosse J. de Kraker N. Kodde K. Kwekkeboom C. Meerman R. Meijer S. Niwele T. de Nood Nw. en St.Joosland 29 december 2019 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Wil, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Nel en Lieven Ger en Ad en kinderen 'Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus?' (Rom. zal 8:35a) Na een periode van hoop en vrees hebben wij met droefheid en ontroering kennis genomen van het overlijden van onze ambtsbroeder, ouderling in de leeftijd van 74 jaar. Vanaf 1994 mocht broeder Janse de toen nog ongedeelde hervormde gemeente van Arnemuiden dienen in het ambt van ouderling; na 1 mei 2004 diende hij de hersteld hervormde gemeente van Arnemuiden in dat ambt. Vele jaren heeft hij trouw en met de liefde van zijn hart onze gemeente gediend. We bidden zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen van harte de vertroostende nabijheid van de HEERE toe. Namens de kerkenraad van de hersteld hervormde gemeente Arnemuiden. Ds. G. Kater, preses Oud. K. van Belzen, scriba Arnemuiden 29 december 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43