14 Paul Sturm Gerrigje de Vries - Peters Hannes Vogel OVERLEDEN Paul Sturm Paul Sturm Sjaak Fransooi Nell van Beveren-Zorge Zo God voor ons is, wie zal tegen ons zijn Romeinen 8 vers 31 Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Serooskerke, Goes, 2 oktober 1947 30 december 2019 Elma Sturm-Geene Marjan Marsal Aja, Dewi, Giovanni Annet Barry Ravi, Ryan it Poortstraat 26 4353 BJ Serooskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 6 januari om 11.00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Hieraan voorafgaand is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in "de Zandput", Zandput 5 te Serooskerke. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Daar alleen kan liefde wonen Daar alleen is 't leven goed Waar men vrij en ongedwongen Alles voor elkander doet Henk Overleden mijn geliefde vrouw, onze (schoon)moeder en oma Catharina Johanna Smit - Bosselaar - Ineke - 28 december 1939 Vlissingen 22 december 2019 Familie Smit De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden op 31 december 2019. In plaats van kaarten Al is eng ook de poort Ziet, toch siert haar een woord Geschreven in letters van goud En de moede die 't leest Hoort verkwikt naar de Geest Een woord van genaad' en behoud Verdrietig geeft de familie u kennis dat vredig en liefdevol van ons is heengegaan Ger sinds 8 oktober 2011 weduwe van Andries de Vries. Haarlemmermeer Colijnsplaat 12 augustus 1934 29 december 2019 Namens de familie: Jan Peters jr. Hilversum Wij danken personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht en zorg gedurende de laatste jaren van haar leven. Correspondentieadres: Simon Stevinweg 89,1222 SP Hilversum Email: janptrs9@cs.com De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op zaterdag 4 januari om 13:00 uur in de Opstandings- kerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in Zaal Onder de Toren, naast de kerk. donderdag 2 januari 2020 Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Elma, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Colijnsplaat: Leo en Ria Geene Heer Hendrikskinderen: Jan en Annelies Geene Neven en nichten Tot ons verdriet is na een periode van ziekte overleden onze altijd vriendelijke en meelevende buurman Wij zullen hem missen en wensen Elma, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. André en Marijke, Marcel en Marina, Annie, Don en Monica, Kees en Gerda, Han en Ankie, Wim en Ella, Dennis en Helen, Adriaan en Corinne, Jasper en Miranda, Johan en Mineke. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oud-collega tijdens de uitoefening van zijn geliefde hobby. Sjaak heeft veel betekend voor de bouw van de innovatieve bibliobussen van Zeeland. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Collega's ZB Planbureau en Bibliotheek van Zeeland Vanmorgen vloog hij nog... Voor ons toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over-opa in de leeftijd van 91 jaar. Jo Vogel-Verkerke Nel de Bruine-Vogel Steven de Bruine Carla en Sven Linda en Steven Gerrit Vogel Tineke Vogel-Bruel Jozefien Sabine Diewertje en Kwong Hon Goof Vogel Sabine Vogel-Levrier Olaf en Claudia Niels en Julia Heieen Vogel Gertjan van Herwijnen Domenique en Luuk Mike Kevin en achterkleinkinderen Goes, 23 december 2019 Stadhouderslaan 11,4461 TT Goes Het afscheid heeft op dinsdag 31 december, in besloten kring, plaatsgevonden in het crematorium te Goes. Wij bedanken het team van Buurtzorg Goes-Oost en dokter Huysman voor hun goede zorgen. In haar vertrouwde omgeving hebben wij vol liefde afscheid genomen van mijn allerliefste vrouw en dochter in de leeftijd van 61 jaar. Arie van Beveren Betsie Zorge-de Meij Westenschouwen, Tl december 2019 De Kure 8 4328 RG Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 42