balderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! 599,- bolderman.n 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 12 dagen Rondreis Kroatië 599,- Geen aanbetaling! 399,- v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata .5 HHium» www.bolderman.nl 12 dagen Peniscola Costa delAzahar 10 dagen Balatonmeer en Boedapest 5/8 dagen Sonthofen in de Beierse Allgau 10 dagen Tossa de Mar all-inclusive 12 dagen Lago Maggiore, Cinque Terre en Toscane 7 dagen Het Loiredal, de tuin van Frankrijk 10 dagen Barcelona en omgeving 10 dagen Het Prinsdom Andorra 12 dagen Rondreis Dalmatische kust 12 dagen Rondreis Berlijn, Praag, Boedapest en Wenen 12 dagen Ierland, the Wild Atlantic Way 10 dagen Drautalin Karinthië 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 10 dagen Italiaanse Bloemenrivièra 10 dagen Hoogtepunten van Noorwegen V.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland V 7 overnachtingen in het V Hotel Royal (of gelijkwaardig) in Garda V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Wifi in Hotel Royal V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland V 1 overnachting in Portoroz V 4 overnachtingen in een 3* of 4* Hotel van het Amadria Park (Solaris Resort) in Sibenik V 3 overnachtingen in het 4* Grand Hotel in Neum V 1 overnachting in het 3* Hotel I in Zagreb V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Lokale gidsen in Sibenik, Zadar en Split V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting I liUMIIIIU I IIHI1UI 1 IIIIU1III v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slechts ANVR Brochure en boekingen: (0318) 58 09 58 Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts kt- "iii -üjtL v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 10