k r Walter Dehulsters Elisa Magdalena de Baerdemaeker FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFONFamilieberichten OVERLEDEN Jos Klap Johanna Margaretha van Deursen-du Burck Veel was er te verduren Ondanks pijn en angst Was er telkens weer jouw lach Je bleef geloven in het leven Je gaf niet toe Dat was jouw levenskracht... Met veel verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van - Walter Elsa Omèr Otto - Best, Westdorpe, 15 januari 1959 29 december 2019 4 Jojo Zuiddorpe: Mèlanie Jens Westdorpe: Angela en Dennis Jayden Ryan Westdorpe: Petra Correspondentieadres: Bernhardstraat 12,4554 BC Westdorpe De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 4 januari om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom. Verder van de wereld Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe J Elke dag een treetje. Dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn nemen wij intriest afscheid van onze allerliefste zorgzame moeder en schoonmoeder - Liza - sinds 28 maart 1983 weduwe van Pieter Josephus du Puy geboren te Biervliet op 4 april 1929 en overleden te Gent op 24 december 2019. Wondelgem: Emmy du Puy Zwijnaarde: Margreet en André Delaruelle - du Puy De families de Baerdemaeker, Verhulst, du Puy en Mussche. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 3 januari 2020 om 11 uur in de kerk aan de Kerkstraat te Biervliet nadien volgt de teraardebestelling op de Algemene Begraafplaats aldaar. Ook als u geen kaart ontving bent u welkom. Correspondentieadres Aalscholverstraat 18, 9032 Wondelgem - België Online condoleren kan via www.uitvaartwaeyenberghe.be De waterlelie Ik heb de witte waterlelie lief, die daar zo blank is en zo stil haar kroon uitplooit in 't licht. Rijzend uit donker-koele vijvergrond, heeft zij het licht gevonden en ontsloot toen blij het gouden hart. Nu rust zij peinzend op het watervlak en wenst niet meer... Frederik van Eeden Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth de Ruijter-van Luijk - Betty - weduwe van Anthonij Pieter de Ruijter 18 april 1928 128 december 2019 Jaap en Christel Joeri en Sabine - Mila Coen en Susanne Hans t Kees en Noi Wasin Narin Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 7 4571 LV Axel De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 3 januari 2020 om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis bent u van harte welkom Onder de Toren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Thuis zorg en van zorgcentrum 'De Vurssche, afd. Watertoren, voorde liefdevolle verzorging. Wim Verburg Jo pzc.nl/familieberichten dinsdag 31 december 2019 ZV Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dappere en humorvolle vrijwilliger Wij wensen Karin, Dewi, Sowie en familie veel sterkte. Bestuur en vrijwilligers museum Scheldewerf IN PLAATS VAN KAARTEN Vandaag is overleden onze vader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Mimi Lauret *6-1-1933 t 28-12-2019 Ella en Emiel Mandy, Justin, Jason André en Cindy Nikki, Nathascha Ravi, Ta ra correspondentieadres: Pieter Poststraat 93 4383 CB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 3 januari 2020 om 14.00 uur in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Schriftelijke condoleance. Met dank voor de goede zorgen aan ZorgSaamThuis afd. Terneuzen en Allévo, Huize Cornelia te Zierikzee. A Dieu Je bént niet dood - de Heer heeft je geroepen bij hem te wonen in Zijn glanzend huis; je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hébt ze nu - want je bent veilig thuis. Je bent niet dood - je mag voor eeuwig leven, je bent verlost van onvolkomenheid, van pijn en verdriet. God zal je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd - je bent niet dood. - Maar ach, ik zal je missen zoals een mens de meest-geliefde mist. De jaren van geluk zijn nooit meer uit te wissen en ik geloof: God heeft zich niet vergist- Nel Benschop Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze droefheid onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Juliën Joseph van Deursen Zuidzande, Sluis, 15 september 1945 28 december 2019 Oostburg: Marion en Perry Jimmy Jean-Renel Draaibrug: Iris en Robert Robyn en Roy Sem Correspondentieadres: Zilversmidstraat 22,4524 BA Sluis De uitvaart zal plaatsvinden op zaterdag 4 januari om 11.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te Cadzand Dorp. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Sluis. Voorafgaand aan de dienst kunt u de familie condoleren van 10.20 tot 10.50 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. laEK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 70