12 FAMILIEBERICHTEN David Janse David Janse David Janse Marcelis Cornelis van Loon Geertruldavan Gemert-Stroo Daaf -Kees- Truus De HEERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in der eeuwigheid. Psalm 121:8 Diepbedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere op Zijn tijd is Thuisgehaald, mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa echtgenoot van Wilhelmina van Belzen in de leeftijd van 74 jaar. Nieuw en Sint Joosland: W. Janse-van Belzen Veere: Ko enAnne-Marie Janse-Luijk Marleen en Justin David en Esther Arnemuiden: Nely en Peter Ventevogel-Janse Corné, Daan Arnemuiden: Gerdien en Jacco de Nooijer-Janse Mbali, Ayabonga Gent, 29 december 2019 Sloehavenstraat 7,4339 BH Nieuw en Sint Joosland De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. vrijdag 3 januari om 13.30 uur in de Rehobothkerk, Van Cittersweg 2R te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door ds. G. Kater. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Rehobothkerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze meelevende en in alle opzichten sterke broer, zwager en oom Wij wensen Willy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Sam en Stien Cas en Jozien Adrie en Jannie Ton en Corry Neven en nichten Na zorgelijke weken moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van onze zus Willy van Belzen Wij wensen Willy, de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit grote verlies. Jos en Nel Klaas (in liefdevolle herinnering) en Maatje Wim en Marina Nelly en Ko Rinus (in liefdevolle herinnering) Piet (in liefdevolle herinnering) Nel en Wim Neven en nichten V Je wereld werd kleiner Bee (den vervagen Gedachtenvervuldenje dagen "kef is goed zo" Na een lang en zorgzaam leven is, in de Leeftijd van 92 jaar, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en omaTruus *Vlissingen, 27 maart 1927 f Oost-Souhurg, 26 december 2019 sinds 26 april 2012 weduwe van Arij van Gemert JohnenLia Anja en Henk -in liefdevolle herinnering- klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie van Gemert Schepenenlaan 258,4336 AN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 januari van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 teVlissingen. Aansluitend vindt om 14.30 uur de samenkomst voorafgaand aan de crematie plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts dr. C. Wattel en de medewerkers van WVO Zorg voor hun goede zorg. Wim Verburg *6-1-1933 128-12-2019 dinsdag 31 december 2019 PM En als ik dood ga huil maar niet ik ben niet echt weg moet je weten 't is maar een lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als jij me bent vergeten. 'Bram Vermeulen' Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts van ons weggenomen, in de leeftijd van 91 jaar, onze lieve, zorgzame vader en trotse opa Zaltbommel *24 augustus 1928 Goes 129 december 2019 Betty en Arian Joris en Sandy Job en Valeska Rian (in dierbare herinnering) Hans en Bobo Nel en Marten Enrike en Simon Davina en Mart Correspondentieadres: Cornelis Eversdijkstraat 12, 4461 CC Goes Kees wordt herdacht in een besloten afscheidsdienst. A IN PLAATS VAN KAARTEN Vandaag is overleden onze vader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Mimi Lauret Ella en Emiel Mandy, Justin, Jason André en Cindy Nikki, Nathascha Ravi, Tara correspondentieadres: Pieter Poststraat 93 4383 CB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 3 januari 2020 om 14.00 uur in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Schriftelijke condoleance. Met dank voor de goede zorgen aan ZorgSaamThuis aid. Terneuzen en Allévo, Huize Cornelia te Zierikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44