M FAMILIEBERICHTEN 11 Jan de Groot OVERLEDEN Hendrik Binnekamp v.d.m. Ronald Kloet Jos Klap Marinus Hubrecht de Kunder Rinus Enige en algemene kennisgeving Op 28 december 2019 is onze vader, grootvader en overgrootvader op 93-jarige leeftijd overleden Middelburg, f Middelburg, 13 november 1926 28 december 2019 De laatste jaren is Jan liefdevol verzorgd in Buitenrust afdeling "De Zeester". Onze waardering en dank gaan uit naar alle zorgmedewerkers. Familie De Groot Correspondentieadres: Ambachtsveld 25 4388 AV Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Omringd door liefde en zorg hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van in de leeftijd van bijna 57 jaar. "We zullen je brede lach en sprekende ogen missen." Zoon van Anny de Landmeter Broer van Sandra ter Horst - Kloet Zwager van Loek ter Horst Zoon van Theo Kloet f Bonus zoon van Henny Kloet - Strijk Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zuidwester, afdeling Schengestraat 41B en naar de medewerkers van de longafdeling van het ADRZ te Goes. Goes, 23 december 2019 Correspondentieadres Colijnstraat 37, 4384 EH Vlissingen Op maandag 30 december heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Paulina van Elsacker- Visscher Paula fcj. ttt»wig At %cL\M» dinsdag 31 december 2019 PM Mijn hulp is van de Heere... Ps. 121:2A Verdrietig en ontroerd berichten we u het overlijden van mijn geliefde man, onze liefdevolle vader, schoonvader en grootvader Utrecht, 25-10-1933 t Goes, 27-12-2019 Van 1960-2002 dienstbaar in de kerkelijke gemeenten: Goudriaan-Ottoland, Vriezenveen, Boven-Hardinxveld, Maarssen, Strijen, Oudewater, Gouda en Cillaarshoek. Goes: A.E.C. Binnekamp-van Dillen Feres (Gr): Barbara en Yorgos Xanthopoulos-Binnekamp Vasiliki en Kostas Thanasis Jannis Enricos Panayotis Wolphaartsdijk: Johan en Jeanette Binnekamp-van den Heuvel Henk Bram en Sophie Willemijn Thom Ede: Ariëtte en Arjan Sieben-Binnekamp Anna en Fokke Eline Lydia Correspondentieadres: J.A. van der Goeskade 12-07,4461 BH Goes De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 3 januari om 11.00 uur in de kerk van Cillaarshoek, Keizersdijk 159. Aansluitend vindt de graflegging plaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis heeft u gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dappere en humorvolle vrijwilliger Wij wensen Karin, Dewi, Sowie en familie veel sterkte. Bestuur en vrijwilligers museum Scheldewerf God zij geprezen met ontzag. Hij draagt ons leven dag aan dag, zijn naam is onze vrede. Ps 68:7 Verdrietig geven wij u kennis dat, na een rijk en gezegend leven, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma - weduwe van Willem van Elsacker - Kruiningen, f Goes, 8 augustus 1931 26 december 2019 Wij zijn dankbaar voor de liefde waarmee zij ons omringde. Wim van Elsacker Marijke van Elsacker - de Graaf, in liefdevolle herinnering Willemijn en Stefan Christiaan Lotte en Zeb Jan van Elsacker Matty van Elsacker - Sandee Marjolein Peter en Anouk, Sven Suzanne en Floris Kees van Elsacker Marion van Elsacker - de Meij Francis en Mare De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 2 januari om 12.45 uur in de 'Vredeskerk', Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Correspondentieadres: Klaasputhoek 29, 4481 CG Kloetinge Qetlvu», w/am. wma. At kuA. Droevig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan en Nel de Hoop-Fransooi Marcel Lisette en Lennart broers en zussen van familie Mast zwagers en schoonzussen neven en nichten Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun, mijn lieve vader, schoonvader en onze trotse opa 20 februari 1953 20 december 2019 heeft ons vroeg verlaten. Riet Ronald en Anita Liza, Sem Van der Brugghestraat 33 4384 BV Vlissingen Wij hebben in de beslotenheid van onze familiekring afscheid genomen van Sjaak. - Geen bezoek aan huis- ledere dag wordt de wereld kleiner, kleiner het land waar we ons bevinden, kleiner het aantal van de beminden, iedere dag. Verdrietig geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en grootopa Schore, 1 mei 1928 t Goes, 29 december 2019 Rina de Kunder-de Laat Marian en Jaap Rianne en Patrick, Floris Anne-Marie Eleen en Charlie, in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: M.D. de Grootstraat 57 4461VZ Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op donderdag 2 januari 2020 om 10.00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2, 4462 HZ Goes. Voorafgaand is er van 09.30 tot 09.45 uur de mogelijkheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43