in het ziekenhuis Zo'n paard mis je toch? njoyhotels.nl €159, cJA JOL Megan Rapinoe Vader Wim blaast Wilhelmus www.enjoyhotels.nl of bel 020 - 225 48 81 Walcheren Als de sportkoningin van 2019 spreekt, luistert de wereld voor zoon en kampioen Patrick a4 Roest De agressie in de Zeeuwse ziekenhuizen neemt toe. Saskia Jansen (46) uit Terneuzen is zelf aan gevallen door een patiënt. ,,Ik drukte de noodknop in en rende de afdeling af. Ik voelde me als een kat in het nauw. Ik was heel erg bang." Nog altijd heeft zich geen eigenaar gemeld van het paard dat vrijdag in z'n eentje kwam aansjokken in Aardenburg. Het dier is niet gechipt. Dat maakt de zoektocht naar de eige naar lastig. Inmiddels is ook een bericht over het 'verloren' paard verspreid in België, maar dat heeft tot op heden evenmin iets opgele verd. Het paard, dat aan de Hogeweg bij Aardenburg is staande gehouden door de politie en uit de richting Heille kwam, is ondergebracht bij een manege. Een dierenarts heeft ïfe a&ü Het paard dat vrijdag werd aangetroffen bij Aardenburg. daar de benen van het dier ver zorgd. De gemeente Sluis is verant- woordelijk voor het wel en wee van het paard, zolang de eigenaar zich niet meldt. Burgemeester Marga Vermue verbaast zich er over dat niemand tot nu toe con tact heeft opgenomen. ,,Vreemd, zo'n paard mis je toch." Eerder dit jaar werd Sluis gecon fronteerd met twee pauwen die opeens in het dorp Breskens opdo ken. Een eigenaar heeft zich nooit gemeld, waarna een liefhebber zich erover heeft ontfermd na een oproep van de gemeente. ,,On- langs pauwen en nu een paard", legt burgemeester Vermue een link tussen beide gevallen. „Straks hebben we nog een hele dieren tuin." alles inclusief vakanties Nederlandse ALLES-INCLUSIEF - vakantiehotels in de mooiste vakantiegebieden van Duitsland, België en Nederland! 5-daagse all-in vakantie arrangement AL VANAF enige echte! 95 Nieuwsmedia £3 ct »P8 SPORT4 ZEELAND 15 EN 16 Harmen van der Werf Aardenburg FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Vergis u niet Wij zf/n de Kijk voor alle Enjoyhotels en informatie op: p-p- ■4 Geen boekingskosten ■4 Geen aanbetaling iè Geen toeslag 1-persoonskamer maandag 30 december 2019 Vanmiddag veel 7°C zonneschijn pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 261 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,75 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 711688 55555

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 1