U/INTERIIITJES van PZC Ga dameti gezellig ecit dagje weg Bestel tickets op pzc.nl/winteruitjes World of Dinos De grootste Dino Expo van Europa komt naar de Brabanthallen! World of Dinos brengt dinosaurussen tot leven in Den Bosch. Gekochte tickets zijn tot en met 5 januari 2020 geldig, Attractiepark Toverland De Magische Winterweken bij Toverland gaan van starti Stap in een wereld vol gezellige lichtjes en talloze dennenbomen met kerstballen. Gekochte tickets zijn van 21 december 2019 tot en met 5 januari 2020 geldig. Het Archeon ledereen kan lekker genieten van de oer-Hollandse winter in Archeon. Een dag vol activiteiten en vermaak. De overdekte ijsbaan ligt er spiegelglad voor een heerlijke schaatsrit. Gekochte tickets zijn tot en met 31 maart 2020 geldig, met uitgang van 7 en 8 december 2019, Madurodam Tijdens de Winterweken is heel Madurodam sfeervol verlicht en kun je ook 's avonds een wandeling door het magische park maken met het hele gezinl Gekochte tickets zijn tot en met 5 januari 2020 geldig. Amsterdam Light Festival Elk jaar strijkt in onze hoofdstad het Amsterdam Light Festival neer tijdens de koude dagen. Dit jaar is het thema 'DISRUPT!' en het belooft weer een waar lichtspektakel te worden. Gekochte tickets zijn van 28 november tot en met 19 januari geldig. Pure ontspanning bij Elysium Vlakbij Den Haag en Rotterdam vind je midden in de natuur van Bleiswijk het sfeervolle wellnessresort Elysium. *Op vrijdag, zaterdag, zondag, badkledingdag en in de kerstvakantie geldt een toeslag van €5,25 p.p. m VANAF *ELYilUM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 98