€200 Ga aan de slag in Nieuwerkerk R krantenbezorgen.nl van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken. nationale W vacaturebank F De mooiste DVD collecties «rr- r start premie Interesse of aanmelden? Het voordeel van PZC Startpremie 200,- na 3 maanden goed bezorgen Bezorging voor 7,00 uur (zaterdag voor 8.00 uur) Vergoeding ca. 240,- per vier weken Gratis de krant lezen minimumleeftijd 15 jaar Werk zoeken voelt soms als een baan op zich. Gelukkig ben je met een online profiel bij ons direct vindbaar voor werkgevers en krijg je automatisch relevante banen toegestuurd. Zo zetten we alles op alles voor jouw baan. Omdat je het verdient! De Sissi Trilogie The Crown - Seizoen 1 2 Wisting - Seizoen 1 ■J-CROWN Annie M.G. Schmidt - DVD collectie Bekijk de complete collectie op pzc.nl/dvd na dne maanden goed bezorgen vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Annie MG Schmidt De Sissi trilogie is een serie van drie films van de Oostenrijkse regisseur Ernst Marischka. De films behelzen een geromantiseerde versie van het leven van keizerin Elisabeth van Oostenrijk- Hongarije. De eerste twee seizoenen uit het leven van Queen Elizabeth. The Crown is gebaseerd op waargebeurde gebeurtenissen en begint ongeveer op het moment dat Elizabeth op jonge leeftijd koningin wordt. De thrillerserie Wisting is gebaseerd op de internationaal bekroonde bestsellers van voormalig politierechercheur Jorn Lier Horst over hoofdinspecteur William Wisting en zijn dochter, misdaadjournaliste Line. De bekende verhalen van Annie M.G. Schmidt zijn nu verzameld in één dvd-box. Met Minoes, Abeltje, Ibbeltje, Otje, Pluk van de Petteflet, Wiplala en Ja Zuster Nee Zuster. Alle films staan garant voor veel kijkplezier. *Exclusief €2,95 verzendkosten. it

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56