t FAMILIEBERICHTEN 17 Herman de Krijger Johanna Wilhelmina de Pagter-Minderhoud JBt&séuüuv Lena Roukema Willem Anton Dumon Tak zaterdag 28 december 2019 Zijn liefde, persoonlijkheid en levenshouding zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Na een kortstondige ziekte is thuis rustig ingeslapen mijn lieve man, vader, schoonvader en opa A - Herman Eduardus - echtgenoot van Catharina Cornelia Maria Traas Biervliet, 10 februari 1936 t Biervliet, 25 december 2019 Wij gedenken hem in liefde. Biervliet: Cathrien de Krijger - Traas Goes: Rian Dieleman - de Krijger Joop Dieleman Etten-Leur: Maaike en Jason Goes: Jogchem en Fayola Biervliet: Wilfried de Krijger in liefdevolle herinnering) I.C. van der Lindestraat 42 4521 BZ Biervliet De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 januari om 10.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank aan de huisartsen drs. Duysens en drs. Duysens-Power en voor Thuiszorg ZorgSaam, wijkteam Biervliet voor de goede en liefdevolle zorg. Wilt u, wanneer u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma ~Jo~ weduwe van Jakobus de Pagter 23 september 1932 125 december 2019 Daan en Lya Eelco en Leonie Max, Ties Evert Kees en Marjan Jeroen en Saskia Fenna, Lize Sjaak en Evi Werionah, Elora, Jacob Karina D/ego Hannie en Jan Correspondentieadres: Huijgensstraat 13, 4361 CX Westkapelle Moeder is overgebracht naar Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7, 4387 PK te Vlissingen (Vrijburg), waar er gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 28 december van 15:00 tot 15:45 uur. Op maandag 30 december om 13:00 uur wordt de herdenkingsdienst gehouden in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend begeleiden we haar naar de begraafplaats aan de Kerkeweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Moriakerk. Bedroefd zijn wij vanwege het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw Jo de Pagter-Minderhoud De buren: Mina Minderhoud Nel Toutenhoofd Toos van Dalen Anton de Pagter Janis en Elly Slabber Wim en Marjan Flipse Piet en Heieen Lievense Debora Flipse Bobby en Petra de Witte Elly de Visser We zullen haar missen in de buurt. Westkapelle 27.12.2019 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Jo de Pagter-Minderhoud Ko de Pagter-Roelse Nee Toutenhoofd-de Pagter Andre Toutenhoofd Neven en nichten en allen die haar zijn voorgegaan Westkapelle, 27 december 2019 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Jo de Pagter-Minderhoud Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Domburg Suus f en Kees Lievense-Minderhoud Westkapelle Riet en Joos de Visser-Minderhoud Neven en nichten Leven is werken Sterven is je werk uit handen geven... Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en ouwe oma sinds 8 maart 2014 weduwe van Adriaan Geelhoed. Kats Colijnsplaat 26 oktober 1923 19 december 2019 Tom en Tonja Arno en Esther, Ivo Marieke en Tommie, Liz, June Senna 'li Dank aan allen die ik dank verschuldigd ben. Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht. Correspondentieadres: Schoolstraat 29,4354 AJ Vrouwenpolder De uitvaart heeft, geheel in overeenstemming met haar wens, in besloten kring plaatsgevonden. HEER, U kent mij, U doorgrondt mij. Met al mijn wegen bent U vertrouwd. Psalm 139 vers 1 en 3b NBV In vertrouwen op haar hemelse Vader is ontslapen onze lieve, zeer betrokken zus, schoonzus en tante Leny Lid in de Orde van Oranje-Nassau in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Th.P. de Boo-Roukema A.L. de Boo neven en nichten Delft, 23 december 2019 Correspondentieadres: Mosselstraat 10 4311 GK Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 31 december om 11.00 uur in de Jodocuskerk van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en verdere ontmoeting in dorpshuis "Oosterhof', Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Onze Oude Tak is bij een matige zuidoostenwind om 03.17 uur voorgoed buitengaats gegaan. Wat zullen we hem missen. Middelburg, Rotterdam, 31 oktober 1934 22 december 2019 Johanna Dumon Tak-Garschagen Johannes Dumon Tak en Daan Dumon Tak- van der Toorn Tony, Pieter en Rens Bibi Dumon Tak en Jan Paul Schutten Sara Dumon Tak t Rindert en Maurits Piet Dumon Tak t Dick Dumon Tak Hoflaan 105b, 3062 JE Rotterdam Het afscheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Helena Johanna van Hijfte-Nauta PM i 'Wanneer de Noordzee koppig breekt aan hoge duinen. En witte vlokken schuim uiteenslaan op de kruinen." Met liefde afscheid genomen van onze Mama en Omi weduwe van Albert van Hijfte Geboren, t Overleden, 21-07-1929 23-12-2019 Bert, Britt en Gioia Heieen en Fred Caroline We hebben Mama per boot naar Zorgvlied gebracht. Later zullen we haar as uitstrooien bij haar geliefde "Groese Strand". 0 Caroline van Hijfte van Oldenbarneveldtstraat 77-3 1052JW Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53