ZEELAND 13 Zaamslag en Corn Boys trappen 34ste editie af PROGRAMMA INDELING Poule 1 sen gehaald en gebracht. DOW re gelde dat, zoiets kun je jezelf nu niet meer voorstellen." Want die tijden komen volgens Lauret 'van z'n lang zal ze leven' niet meer terug. ,,Destijds hadden we 25 teams voor het bedrijfssoccer; bij het prestatieve én recreatieve toernooi. Komt ook allemaal door de huidige tijd. Wij hadden vooral het voetbal, maar tegenwoordig met al die telefoons Hoek De Bruijn: „We krijgen het verwijt dat de sfeer vroeger beter was, maar de Vlaanderenhal leende zich er ook beter voor. En Hoek i nam na tuurlijk nog deel en die namen veel supporters mee." Lauret: ,,Toen speelde Hoek nog op het hoogste niveau, hè. Ze trekken iedere thuis wedstrijd publiek uit heel Zeeuws- Vlaanderen. Doe dan één keer iets terug, toch?" Desondanks wordt de hand ook zeker in eigen boezem gestoken, zo stelt De Bruijn. ,,We zullen onge twijfeld iets niet goed doen en kij ken ook naar innovatie. Maar vol gens mij is het nog altijd vijf tegen vijf met een boarding. Kijk, ik ben ook leider van Terneuzense Boys en heb twee petten op. Maar bij 'De Boys' werd vorige week de soccer- selectie bekendgemaakt. Dan zijn er echt een paar jongens die enorm balen dat ze niet mee mogen doen." De grote vraag: hoe nu verder? ,,Er zal snel geëvalueerd moeten worden", stelt De Bruijn. ,,Wat doen we? Een afgeslankte vorm of enkel een finaledag?" Lauret: ,,Als er geen kentering komt, zie ik 't niet lang meer duren." De Bruijn zou het doodzonde vinden. ,,Want we doen het toch allemaal om te kun nen genieten van spelers die het spelletje goed onder de knie heb ben." zaterdag 28 december 2019 GO Soccertoernooi? De 34ste editie van het Jupiler Pluym In door Soccertoernooi wordt vandaag afge trapt door Zaam- slag en Corn Boys. Zij tref fen el kaar om 11.00 uur in het eerste duel van poule 1. Philippine en Schoondijke spelen om 14.40 uur het laatste duel van de eerste speeldag. De nummer laatst val af. De zes andere ploe gen gaan door naar de finaledag. Maandagavond (vanaf 18.45 uur) moeten de ploegen uit poule 2 aan de bak. Ook daar valt één ploeg af. Don derdagavond (vanaf 19.00 uur) treffen de vier geplaatste ploe gen elkaar. Zaterdag 4 januari is de finaledag, met vier poules van vier. De eerste wedstrijd is dan om 9.00 uur. M Hans Lauret (links) en Ludwig de Bruijn. foto camile schelstraete Zaamslag Corn Boys Philippine Oostburg RIA W. Schoondijke FC Axel Poule 2 Walcheren IJzendijke Hontenisse Sluis HVV'24 Biervliet Sluiskil Poule met ge plaatste ploegen RCS Breskens Terneuzense Boys Terneuzen RCS (witte shirts) versloeg FC Axel vorig jaar in de finale van het soccertoernooi en is dus titelverde diger. foto peter nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 49