Laatje verrassen door onweerstaanbaar Dankzij de comfortabele hutten kom je uitgerust aan advertentie Dat Noord-Engeland 'absolutely fabulous' is, ontdek je tijdens een rondreis. Met je eigen auto, op de fiets, of nietje wandelschoenen aan. Die kunnen allemaal mee aan boord bij P&O Ferries, die je naar 'Gods own country', zoals de Britten zeggen, varen. Hef het glas op je vakantie en dineer met uitzicht op zee. Zie je iets leuks in een van de shops aan boord of tijdens je vakantie? Maak je dan geen zorgen om je bagagelimiet: die is er niet. En de hond? Die mag gezellig mee. Wandel de stress van je af en loop de Cleveland Way Bezoek een échte Pirate Bay NOORD-ENGELAND Of je nu van imposante kliffen en woeste golven houdt, of juist van glooiend heidelandschap: je komt het allemaal tegen op de wandelroute Cleveland Way. Die begint bij het gemoedelijke marktstadje Helmsley, met bijzondere winkeltjes en gezellige pubs rondom het centrale plein. Via het natuurschoon van nationaal park North York Moors, eindig je in kustplaatsje Filey, waar je natuurlijk 'fish and chips' moet proberen. Of de legendarische volksheld er nu wel of niet voet aan wal zette, het pittoreske vissers- annex vakantiedorpje Robin Hood's Bay is een bezoekersmagneet. Vanuit Robin Hood's Bay loop je in een kleine drie uur naar het prachtige brede zandstrand van het ook al zo leuke kustplaatje Whitby. Kramp in je kuiten? In de zomermaanden rijdt een bus je terug naar Robin Hood's Bay.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 114