Even voorstellen Pearle krantenbezorgen.nl Dé publiekslieveling van dit theaterseizoen QUEEN AND Ben Elton Pearle Interesse of aanmelden? Het voordeel van PZC Pearle Opticiens Oostburg Burchtstraat 12, Tel. (0117) 38 63 06 opticiens Maandag t/m zaterdag 1 tot 1,5 uur bezorgen* Diverse wijken beschikbaar in de ochtend of middag Prima verdienste per 4 weken Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar De megamusical We Will Rock You - met daarin 24 van de grootste Queen-hits - is in Nederland en is spectaculairder dan ooit! Let op: slechts tot 16 februari in Nederland! Deze nieuwe versie van de wereldberoemde musical van Queen en Ben Elton wordt geheel in het Engels opgevoerd en is een sensationele ode aan de iconische muziek van rocklegende Queen. Voor de regie tekent de gerenommeerde Italiaanse regisseur Massimo Romeo Piparo. Hij is bekend van onder meer Jesus Christ Superstar, Mamma Mia!, Evita en Billy Elliot. Geniet van nummers als Bohemian Rhapsody, Don't Stop Me Now, Kilter Queen en vanzelfsprekend We Witt Rock You. Reserveer nu uw tickets want We Witt Rock You is slechts een korte tijd in Nederland te zien! Bestel tickets op pzc.nl/queen THE MUSICAL by TOT €25,- KORTING VANAF - dat je het verdient! opticiens Tamara Kuijsten- Sierens en haar echtgenoot Danny Kuijsten zijn sinds kort de nieuwe trotse eigenaar van Pearle Opticiens Oostburg. "Ruim 16 jaar geleden ben ik voor het eerst in contact gekomen met de optiek" vertelt Danny. Daar begon zijn passie voor brillen en alles wat daarmee te maken heeft. Hij is begonnen bij Pearle Opticiens in Amsterdam, in de Kalverstraat. "Na mijn verhuizing naar Zeeuws-Vlaanderen ben ik gaan werken bij Pearle Opticiens in Gent". Danny en zijn vrouw zijn nu de trotste eigenaar van de Pearle winkel in Oostburg. "Wij willen iedereen uit Oostburg en omgeving voorzien van de beste oogzorg" vertelt Danny trots. Tamara is ruim 13 jaar geleden begonnen bij Pearle Opticiens. Toen werkte Danny bij de Pearle winkel in Gent en via hem is Tamara daar ook gaan werken. "Daar is mijn passie begonnen" vertelt ze. "We vonden het tijd voor een nieuwe uitdaging en besloten daarom samen om Pearle Oostburg over te nemen" vertelt Tamara. Deze uitdaging kunnen we niet alleen aan gaan, daarom werkt Joke Hilgeman samen met ons" vertellen Danny en Tamara. Zij is reeds vele jaren een bekend gezicht bij de Pearle in Oostburg. Tamara, Danny en Joke heten iedereen uit Oostburg en omgeving van harte welkom om kennis te maken onder het genot van een kop koffie of thee. Minder dagen is bespreekbaar *De ticketprijzen zijn op basis van beschikbaarheid en afhankelijk van de datum, tijd en rang. Inclusief servicekosten en exclusief 1,85 transactiekosten per bestelling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64