Y W 16 FAMILIEBERICHTEN Pieter Baas OVERLEDEN Leendert René van 't Zelfde Lieve opa Frits Frits Caljouw Frits Caljouw Frits Willem Boutens Frederik Caljouw Jfc Tabe vrijdag 27 december 2019 Would you know my name If I saw you in heaven Would it be the same If I saw you there Plotseling en onverwacht is onze lieve zoon, vader, opa en broer overleden René 8 mei 1963 t 23 december 2019 Bertus (in liefdevolle herinnering) en Christien van 't Zelfde-Keymel Mandy en Pim Julian, Fenna Ysanne en Joyce Esmee, Tim Ben en Ellen Andre (in liefdevolle herinnering) Johnny Correspondentieadres: Mandy van 't Zelfde Wijdaustraat 19 4337 VC Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Zo bijzonder, zo speciaal dat was jij. Wat maakte jij ons als kleinkinderen enorm gelukkig en blij! Woorden kunnen niet beschrijven hoeveel wij jou gaan missen. Je bent voor ons nog steeds de allerleukste, liefste, stoerste, grappigste en beste opa van de wereld. Wij denken voor altijd aan je. Rachelle, Carmen, Ashley, Joël, Tijmen, Merlijn, Mirre, Tabe, Quinn De sleutelhangers zoals opa ons altijd noemde SL Morgen zal het anders zijn Met diepe bewondering voor zijn moedig gedragen ziekte hebben wij bedroefd afscheid genomen van onze bijzondere zwager We zijn dankbaar voor alles wat je voor ons hebt betekend en koesteren de warme vriendschap en mooie herinneringen. We denken terug aan de vele mooie vakan tiereizen die we samen hebben gemaakt. Deze reis zal je alleen maken. Wat zullen we je missen! Rinus en Nellie Verbeek Gewoon een heel bijzonder mens Voorbereid, maar toch geschokt om de grote leegte die hij in onze familiekring achterlaat hebben wij afscheid moeten nemen van onze kleurrijke en markante zwager Veel bewondering hebben wij voor de liefdevolle wijze waarop Corrie, Frank en Arjan voor hem hebben gezorgd en wensen hen veel sterkte toe. Nellie Verbeek-Janse Rinus Verbeek Gina Korstanje-Janse in herinnering Jo Korstanje Louise van Wilgenburg-Janse Jan van Wilgenburg Neven en nichten Onze voorzitter en bestuurder, een mooie markante man is heengegaan. Met een glimlach denken wij terug aan zijn manier van brieven schrijven voor de WE. We zullen je enorm missen. We wensen Corry, Frank, Arjan en de verdere familie leden heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur en de leden van de VvE Rouaansekaai Dwarskaai Middelburg Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle liefde, trouw en zorg die hij aan ons heeft gegeven, delen wij u mede dat door de Heere, vijf weken na het overlijden van onze moeder, van ons is weggenomen onze lieve vader, opa en overopa - Piet - weduwnaar van Maria Forra Harthoorn Lid in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: Thea en Adrie Molendijk-Baas Krabbendijke: Adri en Klazien Baas-Weststrate Kruiningen: Hans en Maija Baas-Willeboer Goes: Peter Baas en Clarien Kools Kruiningen: Rudy Baas Krabbendijke: Jaap en Jacintha Baas-Sinke Klein- en achterkleinkinderen 26 december 2019 Correspondentieadres Wilhelminastraat 37,4413 AW Krabbendijke. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 30 december van 19.30 tot 20.00 uur in de hal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraal 1 te Krabbendijke. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. dinsdag 31 december om 10.00 uur in de bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Ook na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend We zullen hem erg missen. Wij wensen Corry, Frank, Arjan en verdere familie veel sterkte toe. Simon, Trudy en Sandra Diep bedroefd, maar met onvergetelijke herinneringen nemen wij afscheid van onze vriend Willem bedankt voor een prachtige vriendschap. Wij wensen Corry, de kinderen en familie heel veel sterkte. De vrijdagmiddagclub Met verbijstering namen wij kennis van het overlijden van ons erelid, oud-instructeur en de man die aan de basis van de Dogshow Goes stond, Wim Hamelink We wensen zijn vrouw Marjo, familie en vrienden sterkte met het verwerken van dit verlies. Het Bestuur van de KC Zeeland "Mijn lief is niet meer" Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn geweldige man, vader, opa, overgrootopa, zwager Frits Helaas heb ik de strijd verloren. Ik heb een leven geleid als een jongensdroom. Corry Caljouw-Janse Frank en Maria Carmen Joël Arjan en Dagmar Rachelle en Micha Ashley, Lennard en Quinn Tijmen V Merlijn i.\ Mirre Graag nodigen wij iedereen die Frits een warm hart toedraagt uit om onder het genot van een hapje en een drankje herinneringen op te halen en zijn leven te vieren op maandag 30 december 2019 om 16:00 uur bij Huys ter Schelde. Huys ter Schelde Vlissingsestraat 38-40 4371 RE Koudekerke Frits heeft deze dag zelf geregisseerd. De crematie zal eerder deze dag in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Touwbaan 78 4331VA Middelburg PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52