recruitment recruit ADL-assistent (helpende) in Middelburg Persoonlijke assistentie aan mensen met een fysieke beperking f OfCUS ^ww. werkenbijfokus.nl Voor ons project Hof van Sint Jan zoeken wij een parttime Bij Fokus werken ADL-assistenten die assistentie verlenen aan mensen met een zware fysieke beperking zoals dat overal zou moeten zijn. De cliënten hebben de regie. Zij bepalen zelf welke zorg zij nodig hebben, op welke momenten dit nodig is en hoe de zorg wordt verleend binnen de kaders van wet- en regelgeving en het Kwaliteitskader ADL Assistentie. Voor onze locatie Middelburg zijn wij op zoek naar ADL-assistenten; je contracturen bepalen we in onderling overleg. We houden zo veel mogelijk rekening met je wensen en voorkeuren maar je bent in principe inzetbaar voor dag-, avond- en nachtdiensten. Ook in het weekend. Samen met jou bekijken we hoe we jou het beste in kunnen zetten. Je kunt zo beginnen, want anders dan bij de meeste instellingen die zorg verlenen is opleiding, leeftijd en werkervaring niet doorslaggevend voor jouw succes om deze functie goed uit te oefenen! Functieomschrijving Als ADL-assistent zorg jij er mede voor dat mensen met een fysieke beperking de kans krijgen om een zo normaal mogelijk leven te leiden. Je verleent assistentie op afroep. De cliënt behoudt hierbij de regie en bepaalt wanneer, waarbij en hoe de assistentie wordt verleend. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Helpen bij het wassen, toiletgang, aan- of uitkleden en verplaatsingen. Eenvoudige verpleegtechnische assistentie (EVA): o.a. ondersteuning bij uitscheiding, wondverzorging en beademingszorg. Ondersteuning bij eten en drinken en diverse hand-en-spandiensten. Over Fokus Fokus ondersteunt mensen met een fysieke beperking bij hun algemene dagelijkse levensverrichtingen (ADL) in hun eigen aangepaste woning. Het bijzondere is dat de cliënt deze ADL-assistentie 24 uur per dag en zeven dagen per week kan oproepen, op het moment dat hij of zij dat nodig heeft. Onze cliënten zijn een afspiegeling van de maatschappij. Als ADL-assistent werkje vanuit een centrale eenheid die met een alarm-intercomsysteem met de nabijgelegen woningen verbonden is. Een Fokus-project bestaat uit 12 tot 20 aangepaste woningen in een wijk en de centrale eenheid. Kortom: Fokus-wonen betekent wonen zoals ieder ander, maar met de zorg en een woning die is afgestemd op de cliënt. Het team waar je in komt te werken is zelforganiserend Dat wil zeggen dat de dagelijkse gang van zaken door het team zelf wordt geregeld, ledereen heeft hier een eigen taak in. Voor het team is ondersteuning in de vorm van management en expertise (verpleegkundig, transfer, HR) aanwezig. ADL-assistenten voelen zich verbonden met de missie van Fokus en zijn betrokken bij onze cliënten. Onze nieuwe collega herkent zichzelf in onderstaande punten: Werken volgens het Fokus-concept De cliënt bepaalt altijd het tempo en de volgorde van de assistentie. Dat is de kern van ons werk. De cliënt heeft de regie. Jij hebt geduld en kan jouw eigen opvattingen over hoe het zou moeten loslaten. Grenzen stellen en lichamelijk fit zijn De cliënt bepaalt. Maar jij kunt jouw eigen grenzen stellen. Je waakt niet alleen over jouw eigen belang, maar ook over die van cliënten en collega's. Daarnaast ben je lichamelijk fit. Inlevingsvermogen Om het werk goed te kunnen uitvoeren, moet jij je goed kunnen verplaatsen in de positie van iemand met een fysieke beperking. Goede wederzijdse communicatie met de cliënt is hierbij heel belangrijk. Sociale vaardigheden Je werkt met mensen en dat gaat per definitie gepaard met emoties. Jij bent sociaal vaardig en kan goed met allerlei typen mensen overweg. Je kan goed luisteren en duidelijk communiceren. Zijn dit punten die helemaal bij jou passen? Dan maken we graag kennis met jou! Fokus biedt onder andere: Een contract van één jaar met uitzicht op een vast contract. Ontwikkelingsmogelijkheden: in het eerste jaar van jouw dienstverband krijg je een intern opleidingstraject tot ADL-assistent. Vanaf het moment dat je in vaste dienst komt, kan je kosteloos de BBL-opleiding helpende zorg en welzijn en/of verzorgende IG volgen. Een startsalaris volgens Fokus-cao tussen 11,59 en 15,48 bruto per uur. En nog veel meer! Nieuwsgierig? En wil je ook jouw steentje bijdragen aan het mooie Fokus-concept? Stuur dan jouw sollicitatiebrief met cv naar: Hoofdkantoor Fokus Postbus 6124 9702 HC Groningen Sluitingsdatum vacature: 1 februari 2020. Bij voldoende geschikte sollicitanten sluiten we de vacature mogelijk eerder. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met een medewerker van de afdeling HR. T: 050-52 17 200 E: werken@fokuswonen.nl Vacaturenummer: v19.0237 OOK KIM PLAATSEN? BEL: 020-204 22 00 OF KIJK OP www.dpgrecruitment.nl dpg .il

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48