>y. 18 FAMILIEBERICHTEN J* Corrie Hamelink - Deij Edwin Traas Adrianus Hartman Jlans Sijnesael Hilda Compiet-Hoefeijzers JUBILEUM Janis en Mien Minderhoud OVERLEDEN Johanna Helena Dekker -Jo - Reuzenhoek 14 4543 NB Zaamslag Jo Dekker Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zoveel wordt ontnomen. En het leven niet meer leven is, dan komt de tijd datje erin berust dat het einde gekomen is. In alle rust is overleden mijn lieve vrouw en onze moeder Jolanda Prudent Maria Baert-Janssens echtgenote van Willy Jacobus Baert Koewacht, 27-10-1941 1" Koewacht, 14-12-2019 Willy Johnny Heidi Sint Jacobstraat 1 4576 CM Koewacht De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 'De Lange Akkers' voor de liefdevolle en goede zorgen. We zijn stil en verdrietig bij het overlijden van Maaike Kole Maaike werkte sinds maart 2019 bij WVO Zorg als medewerker in de huishouding. Wij kennen haar als een gedreven en prettige collega. Onze gedachten gaan uit naar haar man en kinderen. Wij wensen hen veel moed en kracht om dit verlies, binnen hun gezin, een plekte geven. Namens cliënten en medewerkers van WVO Zorg Angela Kallewaard en Jaap Wielaart, Raad van Bestuur Collega's locatie Willibrord, Middelburg Marieke de Hoop, Locatiemanager Arnold Petrus Marie Vercraeije DANKBETUIGING Een brief, kaart, een handdruk, soms zonder woorden of alleen maar aanwezig zijn. Het waren uitingen van hen die ons wilden bemoedigen en troosten In ons verdriet na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Wim Hamelink Wendie van Zutphen - Hamelink Ad van Zutphen Vera, Emma Paaltje en Harrie zijn op 10 december 2019 bij mam bijgezet. Terneuzen, 21 december 2019 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, zowel voor als na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve zoon, broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons erg goed gedaan. Ko en Jopie Traas Sandra en John Siep Heinkenszand, december 2019 A3 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Willy Compiet, Kinderen en kleinkinderen. zaterdag 21 december 2019 ZV Wij willen iedereen die ons een kaart stuurde bij ons 55-jarig huwelijk heel hartelijk bedanken. Tevens wensen wij iedereen prettige Kerstdagen en een gezond 2020. Westkapelle Haar stoel is leeg. haar stem is stil. Wij zeggen Heer, het was Uw wil. Wij nemen afscheid van onze tante Hoek, 26-5-1933 tClinge, 19-12-2019 Jan en Marijke Cor en Willie - in liefdevolle herinnering - Leunis en Jennifer Theo Correspondentieadres: De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze grote dank gaat uit naar de liefdevolle zorg van het personeel van 'Tragel', in het bijzonder Sterredreef 25. Op 19 december 2019 hebben we afscheid moeten nemen van Het leven is als een kaars Zij brandt langzaam op en plotseling is de vlam gedoofd. Jo, we zullen je missen- Bewoners, cliënten, medewerkers en vrijwilligers Sterredreef 25-29 en RallapperTragel Wij willen je rust gunnen al is vol verdriet ons hart. Je lijden zien en niet helpen kunnen dat is onze grootste smart. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en opi echtgenoot van Edith van Rie Aardenburg, 24 februari 1932 Aardenburg, 19 december 2019 Aardenburg: Edith Vercraeije-van Rie Terneuzen: Mare en Gerda Vercraeije-Vermeersch Vincent en Elena, Konstantijn, Miroslava Pascal en Anne Sluis: Loes en Marc van Vooren-Vercraeije Tom en Emma Ilse en Remy Aardenburg: Carla en André de Bruijckere-Vercraeije Jeroen en Rianne, Sofie, Luuk, Floor Iris Rens en Iris Correspondentieadres: Wandeldreef 1,4527 BX Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de thuiszorg Aardenburg en aan zijn huisarts dokter M. Goethals. De afscheidsviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 24 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de afscheidsviering achter in de kerk. De crematie is in besloten kring. Gelieve geen bezoek aan huis. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het heeft ons goed gedaan de steun te mogen ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Daarvoor willen wij u allen hartelijk danken. Zussen, schoonbroers, neven en nichten Nummer Een, december 2019 V>fkr? r» De leegte en het gemis zullen altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Hartman Goes, december 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 150