J? Piet Sanders 16 FAMILIEBERICHTEN Jannetje Pregeres - <Baert Maatje Cornelia Kole Jf Dina Priester - Visser Leendert Cornell's van Kooten V OVERLEDEN ~Janny~ Jannie Janse Jannie Janse - Janse -Maaïke- Leem. vrijdag 20 december 2019 Je wereld werd kleiner, beelden gingen vervagen, je verlegde je grenzen, gedachten vulden je dagen. Tot het eind toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is toch nog geheel onverwacht overleden onze lieve tante weduwe van Jo Fregeres Tjilatjap *29 januari 1924 Goes t 17 december 2019 Gerard en José Leo en Margreet Correspondentieadres: Kemelstede 249 4817 SX Breda De rouwdienst wordt gehouden op maandag 23 december om 13:30 uur in de Dorpskerk Sint Laurens, Van Cittersstraat 69 in Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaafs op de begraafplaats in Sint Laurens. Tussen 12:30 en 13:00 uur kunt u nog afscheid nemen van Janny in bovengenoemde kerk en na de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren aldaar. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Verdrietig delen we u mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve (schoon) zus en tante Middelburg: Piet Janse Riet Janse-van Ouwerkerk Oost-Souburg: Jan Janse Tannie Janse-Meerman (in herinnering) Neven en nichten Wij wensen Max, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wij zijn bedroefd door het overlijden van ons kerkenraadslid Dankbaar zijn we voor haar betrokkenheid en inzet als ouderling-scriba in de Protestantse Gemeente Ritthem tot begin van dit jaar. We bidden Max, kinderen, kleinkinderen en familie Gods troost en kracht toe. Kerkenraden van de Protestantse Gemeenten Ritthem en Nieuw- en Sint Joosland Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Na een moedige strijd, vol wilskracht, is Maaike waardig heengegaan. Jouw leven moesten wij loslaten. In ons leven houden wij jou altijd vast. Mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder en mijn schoonmoeder echtgenote van Leo Pancras Wolphaartsdijk, 6 februari 1969 's-Heerenhoek, 19 december 2019 Leo Eduard Carolein Jochem Angelique Romi Correspondentieadres: Dregmansstraat 22 4453 AZ 's-Heerenhoek De afscheidsdienst van Maaike zal plaatsvinden op maandag 23 december om 13.30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand. Aansluitend zullen wij gezamenlijk Maaike begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats van Heinkenszand, gelegen aan de Noordlandseweg. Na de begrafenis willen wij samen met u herinneringen aan Maaike ophalen in De Stenge aan het Stengeplein 1 in Heinkenszand. Hier heeft u ook de gelegenheid ons te condoleren. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lentekind, geboren op de eerste lentedag. Wat voelt het koud en leeg op deze winterdag. Na een lang en zorgzaam leven is, in de leeftijd van 95 jaar, voor ons toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Freek Priester f 1987 21 maart 1924 - f 18 december 2019 Goes: Martin Priester f 2013 Goes: Rian en Ko Kik-Priester Romy 42» Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel Goes, afdeling Schenge 5, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Beukenstraat 185,4462 BX Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 24 december om 12.15 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.00 tot 12.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van onze ma te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid om met elkaar herin neringen op te halen. Ma hield van bloemen. Afscheid is rouw. Afscheid is gemis. Afscheid is hetgeen soms zo onvermijdelijk is. Als een vogel in de wind ben je van ons weggevlogen. We zullen je missen en nooit vergeten, maar het is goed zo, je hebt nu eindelijk rust. In liefdevolle en warme herinnering aan alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, ging rustig en kalm van ons heen onze lieve vader, schoonvader en opa. Wij zijn dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben weduwnaar van Janny van Kooten - Verboom Noordgouwe, 16 juli 1929 f Renesse, 17 december 2019 Ad en Anneke Jeffrey en Soraya Denise en Sibren Gréanne en Bert Correspondentieadres: Zeeanemoonweg 41,4325 BX Renesse De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd zijn wij vanwege het overlijden van onze zwager en oom Wim Mallekote Kapelle: J.J. Mallekote - de Puit Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Na een intens leven is op 94-jarige leeftijd overleden Hoedekenskerke, t Axel, 7 december 1925 14 december 2019 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52