t O George Francis Mahoney V -V 14 y OVERLEDEN Marcèl Edemond van Esbroek JAKOB WILLEM DUININCK Jaap Jan Petrus Klaassen Eddy Coppens Ik verlaat iedereen die mij liefheeft, en ga naar iedereen die mij liefhad. Ik ben onderweg... Rustig weggegleden uit het leven, onze vader, schoonvader en hele trotse opa Marcel weduwnaar van Sofia Hendriks eerder weduwnaar van Enny Johanna Guinau Gesterkt door de ziekenzegen. Sluiskil, 5 mei 1933 f Terneuzen, 17 december 2019 Onze warme dank gaat uit naar alle medewerkers van 'De Blide ',voor alle aandacht en goede zorgen. Johny en Angelique Marit en Timo Esmee Miranda en Rudi Evi en Niels Sanne Woonzorgcentrum 'De Blide', kamer 309 Correspondentieadres: Celsiusstraat 60, 4532 KX Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 21 december om 10.00 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Na de uitvaartdienst zal de crematie in stilte plaatsvinden. Graag enkel schriftelijke condoleance. Levensgenieter Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig mens gedaan Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een hele lieve man Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Jan echtgenoot van Jannetje Francina Moes Sluiskil, 8 november 1939 f Terneuzen, 16 december 2019 Terneuzen: Jannie Klaassen-Moes Sluiskil: Anita f Edwin en Fabrizio Patty en Christian Sietse, Tristan Sluiskil: Cindy en Fred van Wijck-Klaassen Justin Laura Correspondentieadres: Gildestraat 9,4541 GG Sluiskil De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 21 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Flat Hebrina Johanna Westerbeke echtgenote van Francis Dekker Boschkapelle, 5-7-1932 t Terneuzen, 17-12-2019 TerneuzenF. Dekker HoekFrans en Willy Dekker-Scheele Franka en Mario - Lizzy, Thomas Jan-Willem en Micky - Maud TerneuzenWim Dekker en partner Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder T.a.v.: Familie Dekker-Westerbeke Hughersluys 37,4536 HM Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Diny Coppens - Heinsdijk The Years have passed, the winds have blown. For memories are all we have, when we think of you today. Na een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Tiny Johan Marie Mahoney-Bockstael "Belfast, 29-05-1942 t Terneuzen, 14-12-2019 Patrick en Coralene Paige, La'kai Aidan Rowdy en Elies Aislinn Saoirse Jordi Een woord van dank aan dr. Peek en de verpleging van de thuiszorg "ZorgSaam" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Josef Haydnstraat 17,4536 BT Terneuzen Geheel naar de wens van George heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. donderdag 19 december 2019 ZV In Liefde en diepe Bewondering, en vol van tranen, laten we hem gaan mijn lief, mijn broer, onze schoonzoon, zwager en oom Terneuzen, 1 februari 1953 Middelburg, 17 december 2019 Koudekerke: Vlissingen: Druten: Nistelrode: Oosteind: Roosendaal: Wilma Duininck-Hubregtse Ina Hendrikse Rie en Izaak Hubregtse Annet en André Kees Wim en Janet Marcel en Lydia neven en nichten De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Jaap is thuis. Liever geen bezoek. Correspondentie adres: Middelburgsestraat 112,4371 EV Koudekerke Wij bedanken de medewerkers van Zorghotel Hof 't Seijs voor hun liefdevolle zorg, toewijding en aandacht. Ik zeg gedag! Ik hou van jou! Tot vanavond. Maar nu. Ik weet niet waar je bent Op een plek die niemand kent? Je leeft door in mijn hart en stroomt door mijn aderen. Ook al staat mijn leven stil, Ik mis jou nu al, weer hier is wat ik wil. Wij hebben afscheid genomen van mijn lieve man in de leeftijd van 66 jaar Brugge, 13 december 2019 Rijksweg 39 4529JB Eede We namen afscheid van Eddy in besloten kring in de aula van uitvaartverzorging 'De Nachtzon' te Maldegem. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 60