Elysium Een lach door een kerstgroet Nabucco Winter in Archeon ®B« in de buurt ^ELYjlUM Doe mee aan de kerstkaartenactie voor eenzame ouderen Charkov City Opera Ballet Ontdek de winterse wereld ledereen kan komen genieten van de oer-HoLLandse winter in Archeon. Een dag vol activiteiten en vermaak. De overdekte ijsbaan ligt is klaargemaakt voor een heerlijke schaatsrit. Jannes de goochelaar verzorgd een fantastische familieshow met middeleeuwse humorvol geheimen. In het Badhuis is een spannende tentoonstelling van Ubi est... Spartacus! Bezoek ook de tentoonstelling: de eerste eeuwen van Holland in Archeologiehuis Zuid-Holland en bewonder de restauratie van de Zwammerdam 2 op de Romeinse Restauratiewerf. Bestel tickets op pzc.nl/archeon van PZC Omdat je Pure ontspanning Vlak bij Den Haag en Rotterdam, midden in de natuur van Bleiswijk vind je het sfeervolle wellnessresort Elysium. De diversiteit aan faciliteiten en sferen is verbluffend. Dwaal van tropische watervallen ontspannen naar Arabische sferen in de Turkse Hamam en via de Finse kelo-sauna naar één van de restaurants. Neem een duik in het sprookjesachtige binnenbad of ontspan in de jetstreambaden. Ontvang nu 55% korting op tickets! Bestel nu snel jouw vouchers op pzc.nl/elysium Kijk op indebuurt.nl/kerstkaartenactie voor meer informatie Een groots verhaal over macht, vrijheid en liefde Nabucco vertelt het verhaal van koning Nabucco van Babylonië en zijn strijd tegen de Joden. Als de Joden zijn dochter Fenena gevangen nemen ontspint zich een liefdes- en machtsdrama. Zowel Fenena als haar vermeende zus Abigaille zijn verliefd op Ismaele, de neef van de koning van de Joden. Als Abigaille tegen hem ten strijde trekt wil ze de Joden sparen in ruil voor de liefde van Ismaele. Als hij dit weigert is ze uit op de heerschappij over Babylonië, wat in handen is van haar bevrijdde zus. Gebrand op macht neemt zij met hulp van de Hoge Priesters de troon over en zweert op wraak op haar zus. Bestel tickets op pzc.nl/nabucco Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Gekochte tickets zijn geldig t/m 31 maart 2020 (m.u.v. 7 en 8 december). "Op vrijdag, zaterdag, zondag, badkledingdag en in de kerstvakantie geldt een toeslag van €5,25 p.p. (te voldoen aan het resort). Tickets zijn geldig voor een aankomst t/m 15 maart 2020, Online reserveren is verplicht o.b.v, beschikbaarheid. Bekijk de algemene voorwaarden online. 15 januari t/m g februari Diverse theaters in Nederland 'De ticketprijzen zijn afhankelijk van de datum, tijd en rang en de vanaf prijs geldt zolang de voorraad strekt. De prijzen zijn incl. servicekosten en excl. transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 26