COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 25 Adriaan Kaland Maria Louise Verschoote Izaak Hendrik Davidse Marietje JLang^aam is hij achter de horiyon verdwenen Verdrietig, maar intens dankbaar voor het mooie leven dat we samen hebben gehad heb ik op 12 december afscheid moeten nemen van mijn lieve man -Izak- Oost- en West-Souburg f Oost-Souburg 2 november 1952 12 december 2019 Beatrice Fest Burgemeester Stemerdinglaan 51 4388 JV Oost-Souburg Izak is Thuis. Wanneer u nog even bij Izak wilt zijn bent u welkom op dinsdag 17 december tussen 15.00 en 16.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 18 december om 13.00 uur in de kerk "De Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Soubuig. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in De Ark (naast de kerk). De crematie zal in stilte plaatsvinden. pzc.nl/familieberichten Marlies van Haneghem - de Waele Bas de Koeijer P*JL maandag 16 december 2019 ZV Enige en algemene kennisgeving "Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen." Psalm 90:12 Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen, na een moeitevolle levensavond, mijn geliefde, zorgzame broer en onze oom weduwnaar van Adriana Maria Brasser 113 maart 2001 vader van Kornelis Andries Kaland 116 oktober 2015 in de leeftijd van 92 jaar. Westkapelle: M.J. Hendrikse-Kaland J. Hendrikse t Westkapelle: Adri en Heieen Hendrikse Mariëlle Jos Lennard Westkapelle: André en Setske Hendrikse Manon en Mark Myrthe Marije Jacco en Mirna Johan 14 december 2019 't Hout 40 4361 CB Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. donderdag 19 december om 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop zal de begrafenisplechtigheid worden afgesloten in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraatl te Westkapel Ie waarna er gelegenheid is tot condoleren. Een bijzondere vrouw was zij, trots op haar zijn wij. Alles heeft zij aan ons gegeven, liefde tot het einde van haar leven. Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve oma, schoonmoeder en omi weduwe van Tjeerd Kloosterman Sluis, t Knokke, 14 juni 1929 13 december 2019 Aardenburg: Tessa en John Lola en Tjeu Sluis: Sjouke Kloostermant Sluis: Ginette Dejaeghere Correspondentieadres: Burchtstraat 26,4527 CH Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 18 december om 10.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Even kleurrijk als haar leven zal onze herinnering zijn Met veel bewondering voor haar wilskracht en de wijze waarop ze haar leven geleefd heeft, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Piet van Haneghem Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Breskens: Theo en Helena Erna en Koos en de kinderen Je weet nooit hoe sterk je bent, totdat sterk zijn je enige keus is. Wij zijn stil en verdrietig nu onze buurman er niet meer is. We wensen Hanna, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Buren van "Het Blokje", Kees en Lenie, Ko en Addy, Gerrit en Anneke, Eric en Inge, Matthijs en Christien, Claudia SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57