t t 24 Joost Marinus van den Berge Joost Joost Jacomina Johanna Hoogesteger-Louwerse Antonius Martinus de Haan OVERLEDEN Klazina Jobina van den Dries Lon van der Ploeg maandag 16 december 2019 "Het leven is zo mooi, maar je moet het willen zien. Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwacht is overleden onze pa, schoonpa, opa, overgrootvader en broer *05-03- 1931 De Griete 114-12-2019 Terneuzen Addie en Frits Robert en Marina, Thijmen, Maxime Patricia, Kyara, Kymani, Kyenzo, Kyzaino Dinie Mario en Laura, Fajah, Anaïs, Roman Angelo en Saskia, Vajen, Liam Joke en Jan Laura en Roy Astrid en Bas Jaap en Sandra Joost Ineke en Edwin Noël Mick van den Berge Onze dank gaat uit naar huisarts PJ.M. de Keijzer en de medewerkers van de Buurtzorg Zaamslag voor de goede zorgen. Terneuzen, 14 december 2019 Corr. adres: Bernhardstraat 24 4532 AT Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 20 december om 12.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Lieve Jouw vaste plaatsje hier bij ons aan de bar, blijft voortaan leeg. Wij gaan je vriendschap en je gezelligheid enorm missen. Dag "Burgemeester" van de Griete, rust zacht. Namens, Café de Griete Wouter, Jessica en medewerkers Afscheid nemen valt voor ons niet mee De oude man en de zee Lieve wat gaan we je missen. Vrienden van Café de Griete Respect hebben wij voor het gevecht dat jij leverde en bewondering voor de kracht die je daarbij toonde. We gaan je enorm missen, mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en oma -Mientje- *Oost- en West-Souburg, 17 februari 1946 fVlissingen, 10 december 2019 Cees Frank en Miranda Gino Berrie in liefdevolle herinnering en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar iedereen die haar de afgelopen tijd zo goed en liefdevol heeft verzorgd. Populierenstraat 8,4388 PT Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Josée Delissen Rust zacht, je hebt je strijd geleverd. Na anderhalfjaar leven tussen angst en hoop, is Ton rustig ingeslapen Ton echtgenoot van Adrie de Haan Laurijsen. Breda, f Knokke, 11 juni 1955 14 december 2019 Adrie de Haan Laurijsen Wesley en Annick Jenny en Jurgen Jayke- Djim- Kiki Correspondentieadres: Kloosterstraat 19 4524 BJ Sluis De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. ZV Joost Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, Je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, En wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en super oma Weduwe van Bertrand Theophile van Maele Zij is geboren te Ovezande op 23 augustus 1928, en overleden te Terneuzen op 14 december 2019. Wilfried van Maele Bart en Nicki van Maele - Hernou Stefan en Marlies Verbouw-van Maele Tuur Roland en Rosa van Maele - Maenhout Wim en Katrien van Maele - Decoussemaker Nand Miel Bart en Marijke Vande Ginste-van Maele Wout Sam Niels De Families van den Dries, van Maele, Rijk, Buijsse en Rijkaert 14 december 2019, Corr. adressen: Lievestraat 8, 4529 JM Eede Henri Dunantlaan 2, 9990 Maldegem Een speciaal woord van dank aan haar huisartsen, medewerkers van Zorgsaam Rozenoord en Ziekenhuis de Honte. De eucharistieviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op vrijdag 20 december 2019 om 10.30 u in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, Weststraat 80. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "De Verrijzenishof" te Eede. De familie komt te samen om 10.15 u in de kerk. Graag schriftelijk condoleren. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van 's Gravenhage, 12 september 1933 t Axel, 8 december 2019 Josée Jacqueline Martijn Robbert en Germaine Sandra en Peter Nout en Beaudine Stan Olivierstraat 14,4571 AZ Axel We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56