mm Huisson scoort nu voor de buurman Claassen maakt er twee en beslist derby 4-1 asm Achraf Laabich weer het mannetje bij Groene Ster 11 stander vandaag wel laten voelen dat ik er was. Dat is niet echt ge beurd. We hebben ons aflaten troe ven en zijn in de slotfase gewoon belachelijk gemaakt door jonge gastjes van negentien jaar.'' De beloften lieten de bal in die slotfase rond gaan, van voet tot voet, om te voorkomen dat Hoek nog eens gevaarlijk zou kunnen worden. Impens: ,,Als je uitspreekt dat je naar de tweede divisie wilt, dan zal er in januari echt iets bij moeten komen. We hebben nu te Jonathan Constansia baalt dat hij opnieuw plaats moet maken voor Seppe Vereecke weinig kwaliteit. Dat zal de trainer ook wel duidelijk gemaakt hebben aan de technische commissie.'' Stiekem is er nog wel hoop op een sterke tweede seizoenshelft, mits er wat nieuwe spelers bij komen. ,,Het wordt wel moeilijk hè. Er zijn maar twee periodes, dus je moet minimaal derde worden'', al dus Impens. ,,Maar ik ga niet zeg gen dat het onmogelijk is, dat heb ben we in mijn eerste jaar bij Hoek met Jannes Tant laten zien. Je kunt altijd een sterke tweede seizoens- helft spelen, maar dan zal er wel iets moeten veranderen. Wedstrijden zoals vandaag kunnen en mogen er dan niet meer tussen zitten.'' Een goed groepsgesprek zou zo vlak voor de winterstop ook niet misstaan bij Hoek. In Almere werd opnieuw duidelijk dat er geen hecht team staat. Onderling zijn er regelmatig irritaties en de disci pline is soms ver te zoeken. Tegen de beloften was het los zand bij Hoek, zoals dat eerder ook tegen onder meer VVSB, Harkemase Boys, Dovo en Ter Leede al het ge val was. Het wegvallen van de ge blesseerden Gert-Jan van Leiden en Erwin Franse heeft Hoek niet goed op kunnen vangen, van echte con currentie is geen sprake. Gevaert roeit met de riemen die hij heeft, maar heeft al weken wei nig mogelijkheden. Zaterdag be sloot hij na ruim een uur spelen de onzichtbare Robin Nelis en mid denvelder Jonathan Constansia naar de kant te halen. Constansia kookte van binnen, vooral omdat hij opnieuw plaats moest maken voor Seppe Vereecke. De Belg kwam deze zomer aanwaaien bij Hoek, doet zijn stinkende best maar heeft - zeker als hij in de as speelt - moeite met het tempo en de snelheid van handelen. Vereecke kreeg zaterdag al snel geel en ont snapte aan een tweede kaart. Constansia zal er komende week ongetwijfeld over praten met zijn trainer. Het zal zeker niet het laatste gesprek van Gevaert zijn, voor de tweede competitiehelft op 11 ja nuari van start gaat, met een thuis wedstrijd tegen VVOG. De eerste duels in januari worden meteen cruciaal. Kan Hoek nog iets van het tweede jaar in de derde divisie ma ken? of gaat het seizoen van de door de ambitieuze sponsorstich ting aangestuurde ploeg als een nachtkaars uit? ,,Inmiddels heb ik er al twaalf ge maakt en dat is wel lekker'', aldus Huisson. De aanvalsleider van MZVC typeert zichzelf als een speler die goed is in de kleine ruimte en iemand die maar wei nig kansen nodig heeft om een doelpuntje te maken. ,,Rond en in het strafschopgebied ben ik op mijn gevaarlijkst. Het helpt ook wel dat ik met Patrick Joossens en Marnix de Pagter twee buitenspe lers naast me heb staan die ook veel scoren en goede passes geven. Onze voorhoede zorgt altijd voor veel dreiging.'' Vorig seizoen speelde Huisson nog bij Zeelandia Middelburg, maar hij koos ervoor om toch naar MZVC te gaan. ,,De twee voor gaande jaren heb ik gesukkeld met blessures. Mijn hamstring werkte niet mee en mijn schouder raakte uit de kom. Ik speelde af en toe bij het eerste, maar vooral in het tweede.'' Spits van MZVC tilt zijn seizoenstotaal tegen Cadzand naar twaalf treffers Bij MZVC was er overigens meer goed nieuws. Jacques Blijle- vens heeft de functie van hoofd trainer weer opgepakt. Hij moest om gezondheidsredenen een stapje terug doen en werd tijdelijk vervangen door Stéphane Cépèro. Blijlevens is inmiddels weer in functie. VLISSINGEN De zaalvoetbal lers van Groene Ster Vlissin- gen bewaarden het beste vrij dagavond tot het laatst. In het laatste kwart van de wedstrijd tegen Futsal Apeldoorn boog de ploeg een 1-0-achterstand om in een 5-1-overwin- ning. Opnieuw was Ach raf Laabich (foto) de man van de doelpun ten bij de Zeeuwse ere- divisionist. Hij scoorde drie keer. Halverwege keek Groene Ster tegen een 1-0-ach- terstand aan, maar na de pauze maakte Laabich een loepzui vere hattrick. De gelijkmaker maakte hij op aangeven van de meevoet- ballende keeper Karim Ben Sellam, de 2-1 uit een 10 meter- trap, waarna hij zijn avond compleet maakte met de 3-1. Eerder dit seizoen scoorde hij ook al drie keer in de verras sende zege op asv Lebo. In de laatste minuten gaven Salim Sandee en Hoessein Bouzambou de Zeeuwse overwinning extra cachet door de 4 1 en 5-1 te maken. Niet eerder scoorde Groene Ster Vlissingen dit sei zoen vijf keer in één wedstrijd. Ook voor coach Youssef el Badey was het een bijzondere overwinning, want hij stond tegenover de club die hij de af gelopen seizoenen diende. Groene Ster is nu middenmo ter in de eredivisie. De nul was na zeven minuten al weggepoetst in de derby. Het wa ren de bezoekers die een voor sprong namen. Nick Claassen kreeg een niet te missen kans en miste ook niet: 0-1. Daarmee was hij verantwoordelijk voor één van de weinige hoogtepunten van de eerste helft. Na de pauze liet Claassen zich weer gelden. Na een slechte terug speelbal aan de kant van Philip pine bracht hij Terneuzen op 0-2. Maar twee minuten later, in de 66ste minuut, deed Philippine iets terug. Roland van de Wege maakte er 1-2 van namens de thuisploeg. Een kwartier voor tijd kreeg Claassen een grote kans om zijn hattrick te completeren, maar daar slaagde hij niet in. Daardoor bleef het in Philippine bij 1-2 voor Ter- neuzen, dat in de derde klasse A in het spoor blijft van de koplopers Gastel en RBC. De Brabantse ploegen hebben een voorsprong van één punt. maandag 16 december 2019 PM i dreigt voor Hoek I Jong Almere City-Hoek 1 45.Vos 1-0 48. With 2-0 56. Kosiah 3-0 3-1 72. Impens 89. Krant 4-1 Opstellingen Keller De Jonghe Mannes Wilson Pupe Embrechts 57. Aktaou James Vos Bannani Brobbey Constansia Krant 63. Vereecke Van der Linde Smulder With 46. Kabwe Manengela Abid Vandepitte 68. Reemnet Impens Kosiah De Jager 84. Kemp Nelis Akinkora 63. Abdenbi Scheidsrechter: J.J.M. Vries (Bunde) Toeschouwers: 50 MZVC verwelkomde dit sei zoen vijf spelers van buurman Zeelandia Middelburg. De meest opvallende naam die vaak voorbij komt in de vierde klasse A is die van spits Lars Huisson. Hij voegde zaterdag weer twee doelpunten aan zijn totaal toe in de met 5-1 gewon nen wedstrijd tegen Cadzand. Robin Hamelink Middelburg Terneuzen heeft de derby op bezoek bij Philippine in de derde klasse A van het zondag voetbal gewonnen. Het duel, dat zaterdagavond al werd ge speeld, eindigde in 1-2. Daniel Vervelde Philippine - M'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 39