apg FAMILIEBERICHTEN 25 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Peter Beijaard ^fajooJbuh fëo/ine&A rJs a tfll Bas de Koeijer media l|l' maandag 16 december 2019 We waren je al verloren nog voordat het einde kwam We waren je al kwijt voordat de dood je leven nam We waren je al aan het zoeken ook al was je zo dichtbij We rouwden al want door dementie ging het leven aan je voorbij Nadat in 2004 onze zus Janneke is heengegaan, is na moeilijke laatste levensjaren toch nog onverwacht overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Geboren te Biezelinge 4-4-1942 Overleden te Kapelle 15-12-2019 Ossendrecht: Kees de Schipper Ineke de Schipper- Musters Rilland: Adri de Schipper Schore: Heieen Burger - de Schipper Gommert Burger neven en nichten Onze dank gaat uit naar al het personeel van zorgcentrum Cederhof te Kapelle. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 18 december om 13.30 uur in de Mozeskerk, Noord straat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er in de Mozeskerk gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Steenweg 15,4423 AL te Schore Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Peter is onverwachts uit ons midden weggevallen. Hij was sinds de oprichting van RUD Zeeland werkzaam bij ons en was ook lid van de ondernemingsraad. Wij zullen hem herinneren als een zeer gewaardeerde, rustige, betrokken en behulpzame collega. Zijn overlijden raakt ons diep. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, naaste familieleden en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en collega's van RUD Zeeland. Je weet nooit hoe sterk je bent, totdat sterk zijn je enige keus is. Wij zijn stil en verdrietig nu onze buurman er niet meer is. We wensen Hanna, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Buren van "Het Blokje" Kees en Lenie, Ko en Addy, Gerrit en Anneke, Eric en Inge, Matthijs en Christien, Claudia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25