24 Jan Paardekooper Jan Paardekooper Jacomina Johanna Hoogesteger-Louwerse Mientje Hoogesteger-Louwerse Anthonie Adriaan Alle wijn Jac van Helderen OVERLEDEN maandag 16 december 2019 Jan Paardekooper Respect hebben wij voor het gevecht dat jij leverde en bewondering voor de kracht die je daarbij toonde. We gaan je enorm missen, mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en oma -Mientje- *Oost- en West-Souburg, 17 februari 1946 fVlissingen, 10 december 2019 Cees Frank en Miranda Gino Berrie in liefdevolle herinnering en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar iedereen die haar de afgelopen tijd zo goed en liefdevol heeft verzorgd. Populierenstraat 8,4388 PT Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met veel verdriet geven wij u kennis dat onze geliefde zus, schoonzus en tante na het voeren van een ongelijke strijd in alle rust van ons is heengegaan Leen Louwerse Nel Louwerse-van der Harst Corrie van der Linden-Louwerse Henk van der Linden in liefdevolle herinnering Adri Joosse Hannie Louwerse neven en nichten Want alzo liefheeft God de wereld gehad, dat Hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. Joh. 3:16 Onverwacht is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom -Toon in de leeftijd van 52 jaar. Yerseke: Maatje Allewijn - Kaat Adrie Allewijn Yerseke: Reinier en Anita Allewijn - Nieuwenhuize Wemeldinge: Adriaan en Isabella Allewijn - Weststrate Neven en nichten Zandvoort, 12 december 2019 Correspondentieadres: Moerplein 27 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 18 december om 13.00 uur in afscheidshuis "Waardig^ Koninginneweg 2 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Daarna is er in bovengenoemd afscheidshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Zoveel moed getoond. Zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf: liefde was de reden. Vol verdriet omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor de vele jaren die we samen mochten zijn, geven wij u kennis van het overlijden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Kloetinge, 20 maart 1946 Goes, 14 december 2019 Lies Paardekooper- Remijn Dave en Lilian Thomas Emma Niels en Lieske Robin Dylan Jan is naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes overgebracht, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jan te nemen op donderdag 19 december om 11.00 uur in de 'Geerteskerk', Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in 'Amicitia', Schimmelpenninck- straat 14 te Kloetinge. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, huisarts M.J. Oortman en afdeling F van het ADRZ. Correspondentieadres: Oostmolenweg 59,4481 PK Kloetinge Tot ons verdriet is overleden onze broer, zwager en oom We zullen hem missen. Terneuzen: Corrie en Jan Zweedijk-Paardekooper Krabbendijke: Jannie en Piet f Hoekman-Paardekooper Kloetinge: Piet Remijn Neven en nichten Bedroefd hebben wjj hennis genomen van het overlijden van Oud-eigenaar van Hoveniersbedrijf Paardekooper Onze gedachten en medeleven gaan uit naar z|jn vrouw, hinderen, hleinhinderen en verdere familie Namens het personeel van Hoveniersbedrijf Paardekooper PM Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Verdrietig laten wij u weten dat, na een leven vol liefde en zorg, is overleden onze vader en opa 31 januari 1933 13 december 2019 weduwnaar van Corry de Meij Carry en Gerard Vermeulen-van Helderen Anouk en Dick, Derk Jordy Saskia en Ruud Sturm-van Helderen Niek Tijn Correspondentieadres: J.l. Sandersestraat 13 4388 EC Oost-Souburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jac te nemen op woensdag 18 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ont moeten wij elkaar voor een informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar drC.T. van den Driest en team Buurtzorg Souburg. Onze vader heeft mede door hun goede zorg en begeleiding zijn laatste levensfase thuis kunnen doorbrengen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24