Gerard Willem van Dijk FAMILIEBERICHTEN 23 Adriaan Kaland Joop van der Heide Izaak Hendrik Davidse Louwerina Bosschaart-Roose Lien OVERLEDEN Met veel pijn in ons hart, nemen wij afscheid van onze lieve vader, opa en innig geliefd maatje echtgenoot van Yvonne van Dijk-Blokpoel Oost- en West Souburg, Nieuwdorp, 2 september 1959 13 december 2019 Yvonne Daniël b Ivette Marijn, Milan Laura Marco Correspondentieadres Havenweg 56 4455 TG Nieuwdorp Het afscheid van Gerard, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 20 december 2019 om 09.30 uur in De Goederenloods, Albert Plesmanweg 23 in Goes. Aansluitend is er gelegenheid het naaste gezin te condoleren. Na de condoleance nodigen wij u uit om 11.45 uur aan het Oranjeplein in Nieuwdorp aanwezig te zijn. Vanaf daar zullen wij Gerard lopend begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Y Gerard van Dijk Na een dapper gestreden strijd is thuisgehaaldonze vriend Gerard van Dijk Peter en Corrie, Lenie, Ingrid, Marian Verdrietig delen wij u mee dat mijn lieve man, onze lieve zwager en oom 7 augustus 1941 - 14 december 2019 is overleden. Riet van der Heide-van de Ven Cathrien van de Ven-van de Berge Jopie van de Ven-van Overbeeke Jootje van de Ven-Vaas neven en nichten Correspondentieadres: Oosthavendijk 79,4475 AB Wilhelminadorp De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 18 december om 12.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden, onze beste neef Adriaan Kaland in de leeftijd van 92 jaar. weduwnaar van A.M. Kaland-Brasser 2001 vader van Kees Kaland 2015 Krekelstaat xx J. Hengst-Pouwelse 4361BD Westkapelle en kinderen Jang^aam is hij achter de horizon verdwenen Verdrietig, maar intens dankbaar voor het mooie leven dat we samen hebben gehad heb ik op 12 december afscheid moeten nemen van mijn lieve man -Izak- Oost- en West-Souburg f Oost-Soubxxrg 2 november 1952 12 december 2019 Beatrice Fest Burgemeester Stemerdinglaan 51 4388 JV Oost-Souburg Izak is Thuis. Wanneer u nog even bij Izak wilt zijn bent u welkom op dinsdag 17 december tussen 15.00 en 16.00 uxxr. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 18 december om 13.00 uxxr in de kerk "De Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aanslxxitend is er gelegenheid tot condoleren in De Ark (naast de kerk). De crematie zal in stilte plaatsvinden. "Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart" Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en omi sinds 2009 weduwe van Cornelis Bosschaart Middelburg, f Oost-Souburg, 7 augustus 1929 13 december 2019 Oost-Souburg Annemarie de Lange-Bosschaart Jan de Lange Ralf Ilse en Jesse Lenn, Jace Arnemuiden Margo de Looff-Bosschaart Huub de Looff On%e dank gaat uit naar alk medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "de Zoute Viever voor hun liefdevolk verzorging. Correspondentieadres: Amstelstraat 95 4388 RK Oost-Soubxxrg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Lien op donderdag 19 december van 11.00 tot 1110 uxxr in de axxla van het crematorixxm aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbxxrg. Aanslxxitend zal hier de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de ontvangkamer van het crematorixxm. maandag 16 december 2019 PM Ongelooflijk dapper en met ongekende kracht heb jij deze strijd gestreden. God heeft jou in alle rust overgedragen naar jouw eindbestemming. voor altijd in ons hart pa en ma Blokpoel Jolanda, Kees Eva, Michel Kees, Nathalie Ruth, Ewout Rene Mandek Mourad, Amir Salwa, Nouradin Ingrid, Leen Levy, Larissa, Isis en kleinkinderen Wij wensen Yvon, kinderen en kleinzoon veel sterkte met dit grote verlies. Enige en algemene kennisgeving 'leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen." Psalm 90:12 Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen, na een moeitevolle levensavond, mijn geliefde, zorgzame broer en onze oom weduwnaar van Adriana Maria Brasser 113 maart 2001 vader van Kornelis Andries Kaland 16 oktober 2015 in de leeftijd van 92 jaar. Westkapelle: M.J. Hendrikse-Kaland J. Hendrikse Westkapelle: Adri en Heieen Hendrikse Mariëlle Jos Lennard Westkapelle: André en Setske Hendrikse Manon en Mark Myrthe Marije Jacco en Mirna Johan 14 december 2019 't Hout 40 4361 CB Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. donderdag 19 december om 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop zal de begrafenisplechtigheid worden afgesloten in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraatl te Westkapelle waarna er gelegenheid is tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 23