JllVLfRÉ €24,25 collectief je eigen keuze maken independer experts Elysium Elysium Dé publiekslieveling van dit theaterseizoen Beleef de Pasar Malam Het voordeel van PZC TOT €25, KORTING VANAF Bestel tickets op pzc.nl/queen Kom deze winter naar Burgers' Zoo en bezoek de Pasar Malam tijdens de kerstvakantie! In het overdekte regenwoud vol tropische planten en dieren vind je een unieke Indische markt met veel gezellige standjes, twee podia met exotische muziek, dans en natuurlijk heerlijk Indonesisch eten en drinken. En natuurlijk ook veel warme gezelligheid zo in de dagen aan het einde van het jaar! Bovendien is er een animatieprogramma voor kinderen en is de Kids Jungle binnenspeeltuin geopend. De Pasar Malam vindt plaats op 21 t/m 23 december, 27 t/m 30 december en 2 t/m 5 januari 2020. Bestel tickets op pzc.nl/burgerszoo in financieel inzicht Pure ontspanning Vlak bij Den Haag en Rotterdam, midden in de natuur van Bleiswijk vind je het sfeervolle wellnessresort Elysium. De diversiteit aan faciliteiten en sferen is verbluffend. Dwaal van tropische watervallen ontspannen naar Arabische sferen in de Turkse Hamam en via de Finse kelo-sauna naar één van de restaurants. Neem een duik in het sprookjesachtige binnenbad of ontspan in de jetstreambaden. Ontvang nu 55% korting op tickets! Bestel nu snel jouw vouchers op pzc.nl/elysium Wij Nederlanders doen graag dingen collectief. Van de krant lezen bij het ontbijt tot verzekeren. Maar is collectief voor jou wel de beste keuze? Neem nou je collectieve zorgverzekering. Het kan zomaar zijn dat je voor allerlei dingen betaalt die je helemaal niet nodig hebt. Daarom is het altijd slim om te checken of je zorgverzekering beter en voordeliger kan. Dus vertrouw op jezelf en kijk op independer.nl. Zo verzeker je jezelf van de beste zorgverzekering voor komend jaar. Omdat je het verdient! THE MUSICAL by QUEEN AND Ben Elton Bek fWW» De megamusicaL We Will Rock You - met daarin de grootste Queen-hits - is in Nederland en is spectaculairder dan ooitl Let op: sLechts tot 16 februari in NederLand! Deze nieuwe versie van de wereldberoemde musical van Queen en Ben Elton wordt geheel in het Engels opgevoerd en is een sensationele ode aan de iconische muziek van rocklegende Queen. Voor de regie tekent de gerenommeerde Italiaanse regisseur Massimo Romeo Piparo. Hij is bekend van onder meer Jesus Christ Superstar, Mamma Mia!, Evita en Billy Elliot. Geniet van nummers als Bohemian Rhapsody, Don't Stop Me Now, Killer Queen en vanzelfsprekend We Will Rock You. Reserveer nu uw tickets want We Wilt Rock You is slechts een korte tijd in Nederland te zien! *Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, incl. servicekosten en excl. transactiekosten. Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Gekochte tickets zijn geldig t/m 5 januari 2020. *Op vrijdag, zaterdag, zondag, badkledingdag en in de kerstvakantie geldt een toeslag van €5,25 p.p. (te voldoen aan het resort). Tickets zijn geldig voor een aankomst t/m 15 maart 2020. Online reserveren is verplicht o.b.v. beschikbaarheid. Bekijk de algemene voorwaarden online.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 14