van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken, cf nationale vacaturebank "Elke keer weer werd mij geleerd door mijn begeleider: je mag er zijn, je bent waardevol en kostbaar en je mag leven met hoofdletters Zoek jij Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige Ambulant individueel begeleider De Hoop gg2 Het voordeel van PZC Ruimte voor initiatief •Verbinding met geloof en professie Betrokken en gedreven collega's Wij zoeken voor onze polikliniek Sta Op Zorg in Vlissingen een (28-36 uur) Kijk voor de uitgebreide vacaturebeschrijving op vacatu reportal.dehoop.org/dehoop Wil je meer weten over werken bij De Hoop ggz? Lees de verhalen van onze collega's op www.dehoop.ora/werkenbijdehoop. Werk zoeken voelt soms als een baan op zich. Gelukkig ben je met een online profiel bij ons direct vindbaar voor werkgevers en krijg je automatisch relevante banen toegestuurd. Zo zetten we alles op alles voor jouw baan. Omdat je het verdient! Toos en Henk scheurkalender 2020 Kunstenaarshorloge Mondriaan Wintercircus Utrecht Rondvaart Amsterdam Light Festival Bekijk alle cadeaus op pzc.nl/pakuit vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl Toos en Henk staan al jarenlang garant voor vertrouwd verrassende humor op basis van de actualiteit. Bestel er nu twee voor €25,-! Leuk voor jezelf en als cadeau. *Exclusief €2,95 verzendkosten. Deze tijdloze klassieker is het belangrijkste werk van Piet Mondriaan, die wordt beschouwd als de grondlegger van het abstracte schilderen. Spectaculair. Zo laat de nieuwe show van Wintercircus Utrecht zich het beste omschrijven. Van 21 december t/m 5 januari bij de Jaarbeurs. *De prijzen zijn incl. servicekosten en excl. transactiekosten. De historische binnenstad van Amsterdam is tijdens de donkere wintermaanden het sfeervolle decor voor dit internationale lichtkunstfestival. Gekochte tickets zijn geldig t/m 19 januari 2020.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48