18 FAMILIEBERICHTEN Hen van Kleef Tannetje de Loof-de Ridder Corre Doene - Boogaard Catrien Scheele Cornelia Martina Dingemanse - Geldof Hendricus Josephus Hubertus Johannes Francke Tannetje Gideonse- Roelse Willem de Bruijne - Corrie - DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te danken voor de overweldigende belangstelling en medeleven, in welke vorm ook, welke wij mochten ontvangen na het zeer onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. In deze moeilijke tijd, waarin onwerkelijkheid de boventoon voert, is het ons tot grote steun. Riet van Kleef-Brugmans Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, 14 december 2019 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens Mich van Riet Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, brieven, kaarten en aanwezigheid bij de afscheidsdienst hier uiting aan heeft gegeven. Els van Riet-van de Kamp kinderen en kleinkinderen Axel, december 2019 Dankbetuiging Daar het voor ons onmogelijk is om een ieder persoon lijk te bedanken voor de overweldigend vele blijken van belangstelling, medeleven en vriendschap, uit het gehele land, tijdens het leven, maar bijzonder wel gedurende de vele jaren met zorgen, ernstige ziekten en zware operaties, alsmede na het overlijden, tijdens het condoleantie-uur, bij de rouwdienst en de begrafenis en daarna, van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma willen wij langs deze weg hiervoor onze oprechte dank betuigen. We hebben het zeer gewaardeerd en is ons tot veel steun en troost. Maar het gemis is en blijft groot. Moge de Heere daarom bij den voortduur ons willen sterken en ondersteunen. C.A. de Looff Kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2019 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Willen wij u oprecht dankzeggen. Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Veere december 2019 Marijke Sandee - de Kam Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Klarie de Bruijne-Lodder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2019 van zijn Tanneke en tijdens zijn ziekbed. Jas de Pooter Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma heeft ons erg goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Janny en Pierre Vermeule - Doene Adrie Doene Caroline en Gert Jan Wisse - Doene Sven Julia Westkapelle, december 2019 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante: Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Scheele. Oostburg, december 2019 Daaf Sandee Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen voor en na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, oma en overoma bedanken wij u hartelijk. Familie Dingemanse Heinkenszand, december 2019 zaterdag 14 december 2019 PM T Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen, na het overlijden van onze vader en opa willen wij u hartelijk danken. Lenny en Bas Krins Piet en Corry Francke Hans Francke klein- en achterkleinkinderen Kapelle, december 2019 Hartelijk dank voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Adri, Albert, Nancy, Jan, Bianca Sandee en kleinkinderen Wij danken iedereen voor de liefde en zorg die jullie afgelopen jaar gaven aan onze vader, na het overlijden Dank voor de overweldigende belangstelling aan ons, de vele mooie brieven en kaarten na het overlijden van onze lieve, zorgzame, geweldige vader en opa. Achter onze tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinneringen. Wij weten zeker dat onze vader nu bij zijn Hemelse Vader mag zijn en dat hij daar met onze moeder mag stralen, dit geeft voor ons een enorme troost. Deze zekerheid geeft ons kracht om verder te gaan. Wim en Gerda, Jan en Sonja, Conny en Ad, Anja en Cor Kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, december 2019 Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jozina Struijk-Nelemans Peter en Marjolein Cathy en Rutger en kleinkinderen Middelburg, december 2019 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en bij zijn overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn man, onze vader en opa Jettie Sandee-Pieters Marije Sandee Stijn Sandee Marjolein Sandee-Bosma Mila Yerseke, december 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46