Hendrika Bastiana Willemina de Peuter Dieuwke FAMILIEBERICHTEN 17 Patricia Ultee GyVtim op t - Qjuike Ina Dellebeke - de Meulmeester fóeool ZotHjzaimt tófH/fXs- &Bel/H)AAeri &nwQïeMel>eAe-c(e'*Jtiëttlnteestet^ Ina Dellebeke - de Meulmeester Ina Dellebeke - de Meulmeester Hierbij delen wij u mede dat, na een mooi leven, waarvan de laatste jaren helaas werden getekend door lijden aan en vechten tegen de somberheid én een verlangen naar "eeuwige rust", is overleden onze lieve en bijzondere dochter, zus, schoonzus en tante Rilland, 24 april 1977 Den Haag, 10 december 2019 Rilland: Piet de Peuter Lia de Peuter - Kooijman Capelle a/d IJssel: Peterina Wink - de Peuter Albert-JanWink Roos, Mees Den Andel: Mariska de Peuter Reinaert Hulleman Madelief, Mette Correspondentieadres Adriaan Butijnweg 4,4411BX Rilland Dieuwke is thuis bij haar ouders, Adriaan Butijnweg 4 te Rilland. U kunt afscheid nemen van haar op zaterdag 14 december tussen 11.00 uur en 16.00 uur uitsluitend voor familie en vrienden). De afscheidsdienst, die zal worden geleid door ds. E.K. Foppen en ds. A. Vastenhoud, zal plaatsvinden op maandag 16 december om 11.00 uur in De Levensbron, Valckenisseweg 12,4411 BR Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, tegenover de kerk. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal van bovengenoemde kerk. Dieuwke wil geen bloemen. In plaats daarvan zou zij een bijdrage aan het zendingswerk van de familie Vogelaar in Sulawesi zeer op prijs stellen. Bij het condoleanceregister is er gelegenheid voor enige vorm van donatie. (^accimwAj Annie Vermaire-van Hijfte zaterdag 14 december 2019 PM Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden moeder van onze dirigent Cora We wensen de familie veel sterkte met dit verlies Bestuur en leden Muziekvereniging OKK Westkapelle Te midden van haar gezin dat haar zo lief was en waar zij altijd met veel zorg en toewijding om gaf, is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame ma en oma 22 juni 1937 11 december 2019 Rinus Dellebeke Marian en André Jeroen René Cora en Leen Stefan en Carolijn Marieke en Matthijs Jolanda en Piet Simone en Jasper Luuk, Saar Correspondentieadres: Oude Rijksweg 88 4339 BE Nieuw-en SintJoosland De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 18 december om 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Tot onze droefheid is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Liselotte Visser - de Meulmeester Jan Visser in herinnering Ko de Meulmeester Tannie de Meulmeester - Dekker Rinus de Meulmeester Greta de Meulmeester - Boonman neven en nichten Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Ina was vele jaren bestuurslid van onze vereniging en nauw betrokken bij al onze activiteiten. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Muziekvereniging ONDA Nieuw- en Sint Joosland Ik heb geroepen, geschreeuwd tot ik er schor van was Heer ontferm U Ik heb gefluisterd, zachtjes mijn woorden uitgesproken Heer ontferm U Ik heb de hemelpoort bestormd, zachtjes geklopt Heer ontferm U Ik heb gehuild tot ik geen tranen meer had En toen werd ik stil, moegestreden En in die stilte was U Komt allen tot mij die vermoeid en belast zijn en ik zal u rust geven de vrouw van Gerard is overleden. Patricia die we gekend hebben als een hele aardige, positieve en energieke vrouw. We wensen Gerard Ultee, ons zeer gewaardeerd lid Raad van Toezicht, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte... De Okkernoot; Schoondijke Bewoners Medewerkers Ondernemingsraad Cliëntenraad Raad van Toezicht Management 't is goed zo. Na een rijk en zorgzaam leven, hebben we afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Hengstdijk, Heinkenszand, 8 februari 1930 9 december 2019 Oudelande 's-Heerenhoek Oudelande Oudelande Piet op 't Hof Josje en Theo Melinda en Joost Manouk Hans en Fransje Tom en Adrianna Michiel Carien Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ Hof Rietzanger 11 en team buurtzorg Heinkenszand voor de liefdevolle verzorging. Hugo Kostenhoekstraat 9,4436 RX Oudelande De begrafenis heeft in besloten kring te Oudelande plaatsgevonden. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven lang gegeven, dat was je wil. Je strijd is gestreden, vol zorg en moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, geweldige oma en ouwe-oma weduwe van Bram Vermaire Hontenisse, 28-12-1931 f Terneuzen, 12-12-2019 MiddelburgTonny en Illy Vermaire MiddelburgRudi en Marjo Vermaire Veerle en Marcel - Nomi, Lotte Tessa Correspondentieadres: Verwerijstraat 20 4331 TC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 17 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Maandag 16 december is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid afscheid van Annie te nemen in de familiekamer van het uitvaartcentrum. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45