16 FAMILIEBERICHTEN Jack van de Wege Jan de Looff C Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en mijn maatje Hij overleed op 11 december 2019 in de leeftijd van 51 jaar. Jannie van de Wege - Vinke Rinus van de Wege (in liefdevolle herinnering) Peter van de Wege Natasja van de Wege - Jakobsen Mike Correspondentieadres: Dr. Ottestraat 73 4382 LV Vlissingen De afscheidsdienst van Jack wordt gehouden op donderdag 19 december om 12.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Vervolgens zal Jack te ruste worden gelegd op de begraafplaats van St. Anna ter Muiden. Dit zal in besloten kring plaatsvinden. Jack van de Wege Jack van de Wege Jack Bas de Koeijer Bas de Koeijer Bas de Koeijer Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 90 jaar. Neeltje t en Willem t Kees t en Tinie t Jopie t en Hannes t Johan Thomas Neven en nichten Colijnsplaat, 12 december 2019 Elsa Cornelia X Nierijnck - Weststrate zaterdag 14 december 2019 PM We zijn erg geschrokken door het plotselinge overlijden van onze vriend, bandlid, biervriend, fietsmaatje en voetbalvriend. We gaan zijn humor en aanwezigheid missen. We wensen de familie veel sterkte. Sjors, Eva, Bram, Miguel en Bernard Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege, plotselinge overlijden van onze collega Wij verliezen in hem een trouwe en fijne collega en een vakman die met veel betrokkenheid zijn werkzaamheden en jarenlang zijn rol binnen de OR van onze jachtwerf heeft uitgevoerd. Jack blijft voor ons altijd lid van ons team! Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en collega's van Damen Yachting B.V. (Amels) Onverwacht nemen wij afscheid van onze collega We hebben er geen woorden voor, we gaan je enorm missen Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte Collega's en vrienden afdeling werkvoorbereiding Amels Je zegt:Het is goed zo.' Een blik vol trots en tevredenheid. Je bent dankbaar voor je leven. Daarom kunnen wij jou, ondanks ons verdriet, met een gerust hart laten gaan. Het zondagskind heeft de vlag gestreken. Nieuwdorp (Java) 30 januari 1951 -12 december 2019 Hanna Joost Christel Lisa, Floor Philip Judith Bramft, Roos, David, Joas, Nathan Bastiaan Kirsten Elin, Roef, Caro Papeweg 31 4471 BE Wolphaartsdijk We nodigen u uit om afscheid te nemen van Bas op woensdag 18 december om 12:00 uur in de Nicolauskerk in Wolphaartsdijk. Vooraf bent u vanaf 10:30 uur in de gelegenheid om de familie te ontmoeten. Aan het eind van de bijeenkomst begeleidt het gezin Bas naar het crematorium. Bas zou het erg waarderen als u in de kerk blijft om te proosten op zijn leven. De familie zorgt zelf voor bloemen. "Voor altijd in ons hart" Onze lieve broer, zwager en oom is van ons heengegaan. We zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en leven mee met Hanna, de kinderen en kleinkinderen in deze moeilijke tijd. Middelburg: Riet en Jan Siereveld- de Koeijer Oost-Souburg: Annemarie en Dick, Denise en Tijs, Laura. Koudekerke: Carolien en Gertjan, Sanne, Lise. Zierikzee, 12 december 2019 Helaas moesten wij afscheid nemen van onze lieve en goede zwager Wij wensen Hanna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Miept en Cort Simonse - Reinhoudt Kot en Truus Reinhoudt - Meulenberg Engel en Corriet Reinhoudt - Rentmeester Tineke Zijlstra Johan en Rosalie Reinhoudt - Hagenaar Kees en Lya Reinhoudt - Van Driel Gertjan en Joke Simonse - Van der Plasse neven en nichten "Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart" Rustig en gesteund door haar man Louis, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen is op 88-jarige leeftijd overleden, onze lieve vrouw, ma en bonma Vlissingen Vlissingen 6 december 1931 11 december 2019 Louis, Louis, Agnes, Erik, Désirée, Eva, Robin, Sven, Maxime, Jolie, Anniek, Jeannot, Noa, Charlie-Maé, Lars, Joris, Mees, Marcus, Aleid, Leonie, Oscar, Jeff, Stan, Maikel, Merijn, Dévi, Eri, Isa, Max, Glijn U kunt persoonlijk afscheid nemen op maandagavond 16 december tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen. De samenkomst waarin we haar herdenken wordt gehouden op dinsdag 17 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar de mensen van Scheldehof voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv t.a.v. De heer L. M. C. Nierijnck Postbus 2283,4460 MG Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44