m Piet G. Sterrenburg FAMILIEBERICHTEN 15 Leonardus Platteeuw Willem Koster Piet Sterrenburg 4, - Piet Sterrenburg VERJAARDAG OVERLEDEN Peter Beijaard Nel van de Velde - de Lange Piet Sterrenburg Piet Sterrenburg JU ff 100 jaar Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is overleden weduwnaar van Willy Francina Platteeuw-Visser in de leeftijd van 88 jaar. Leo en Chris Bart Tessa Vera t en Jo t Monique en Casper Mieke en Nico Olaf en Yvonne En verdere familie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Scheldehof woning 2 voor de liefdevolle verzorging. Scheldehof, 10 december 2019 Voor persoonlijke/schriftelijke condoleances: Verlorenlandstraat 7 4381 JP Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. V Peter Beijaard Vaarwel goede vriend Piet Sterrenburg Richard, Gerda Melanie van Belzen. "Niemand kende mijn strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen." Piet In liefde losgelaten Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Putten, 20 september 1955 T Goes, 10 december 2019 Namens de familie: Mary Ch. Sterrenburg-Meulenkamp Correspondentieadres: Putwei 5,4464 BT Goes Op uitdrukkelijke wens van Piet, vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis. Na een vervuld leven is vredig van ons heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van L.D. Scheele Zaamslag, f Middelburg, 22 november 1929 6 december 2019 Ab en Srey Tom Olaf, Abel July Carmen, Quita Monique en Bartel Tobias, Sara PaulenAnja Naomi, Sharo, Lotus, Loran Inge en Frédéric Lévina, Malou Correspondentieadres: Koudekerkseweg 123 4335 HC Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd geven wij kennis dat (oud medewerker van Rijkswaterstaat) echtgenoot van onze collega Mary Sterrenburg is overleden. Wij hebben bewondering hoe Mary de afgelopen jaren Piet heeft bijgestaan. Ze deed dit op een manier zoals we Mary kennen: moedig, strijdbaar en zorgzaam. Collega's RWS Zee en Delta, District Noord Bedroefd maar dankbaar dat we jaren met hem hebben mogen werken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tot zijn grote spijt kon Piet al jaren niet meer samen met ons werken in verband met zijn gezondheid. Ondanks alles bleef hij optimistisch tot het einde. Zijn enorme kennis van de nautische wereld en zijn optimisme en humor zijn ons altijd bijgebleven. Onze gedachten gaan uit naar Mary en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. (oud)Collega's Gemeenschappelijk Nautische Autoriteit, Rijkswaterstaat Zee en Delta en district Zuid zaterdag 14 december 2019 DM Op 20 december a.s. wordt onze vader, opa en ouwe opa Piet Minderhoud leder die hem hiermee wil feliciteren is welkom op zaterdag 21 december tussen 15.00 en 17.30 uur in "Westkapelle Herrijst" aan de Markt te Westkapelle. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nw. Dijkstraat 1,4361 BZ Westkapelle Cadeautip: SI Stil en verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van Samen met zijn vrouw bood hij een warm en geborgen gezin aan kinderen die dat nodig hadden. In onze gedachten zijn wij bij Sophia, Robin, Thomas, Sjoerd en Jelle. Namens alle medewerkers van Juvent, Ruud Stevens, bestuurder Met veel ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overljjden van de man van onze collega Sophia ledereen is diep verslagen en verdrietig. We wensen Sophia, Robin, Thomas, Sjoerd en Jelle heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team Personenschade, overige medewerkers en directie ZLM Verzekeringen Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens en na het overlijden van onze lieve vrouw, ma, oma en overgroot oma Familie van de Velde Koudekerke, 14 december 2019 Bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van Lid van de Cliëntenraad van Revant medisch specialistische revalidatie. Piet was een toegewijd lid van de Cliëntenraad, waar hij een waardevolle inbreng had. Wij danken hem voor zijn inzet en oprechte betrokkenheid bij de zorg voor onze revalidanten. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Raad van Bestuur Revant Raad van Toezicht Revant Wij zijn zeer aangedaan door het plotselinge overlijden van Lid van de Cliëntenraad van Revant medisch specialistische revalidatie. Wij verliezen in hem een buitengewoon gewaardeerd lid van de Cliëntenraad. Met hart voor de revalidatiezorg en Cliëntenraad heeft Piet een grote bijdrage geleverd. Wij zullen zijn inbreng en betrokkenheid missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Leden van de Cliëntenraad Revant Er

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43