Hendrika Bastiana Willemina de Peuter Dieuwke Hen van Kleef Catrien Scheele FAMILIEBERICHTEN 19 COLOFONFamilieberichten - DANKBETUIGING ~/~T Hendricus Josephus Hubertus Celia van de Luijster-Eijgendaal (^azia& J$larifia&tSc/ee/& Jas de Pooter W OVERIGE BERICHTEN Monuta Isabelle Braem Ik heb geroepen, geschreeuwd tot ik er schor van was Heer ontferm U Ik heb gefluisterd, zachtjes mijn woorden uitgesproken Heer ontferm U Ik heb de hemelpoort bestormd, zachtjes geklopt Heer ontferm U Ik heb gehuild tot ik geen tranen meer had En toen werd ik stil, moegestreden En in die stilte was U Komt allen tot mij die vermoeid en belast zijn en ik zal u rust geven Hierbij delen wij u mede dat, na een mooi leven, waarvan de laatste jaren helaas werden getekend door lijden aan en vechten tegen de somberheid én een verlangen naar "eeuwige rust", is overleden onze lieve en bijzondere dochter, zus, schoonzus en tante Rilland, 24 april 1977 Den Haag, 10 december 2019 Rilland: Piet de Peuter Lia de Peuter - Kooijman Capelle a/d IJssel: Peterina Wink - de Peuter Albert-Jan Wink Roos, Mees Den Andel: Mariska de Peuter Reinaert Hulleman Madelief, Mette Correspondentieadres Adriaan Butijnweg 4,4411BX Rilland Dieuwke is thuis bij haar ouders, Adriaan Butijnweg 4 te Rilland. U kunt afscheid nemen van haar op zaterdag 14 december tussen 11.00 uur en 16.00 uur uitsluitend voor familie en vrienden). De afscheidsdienst, die zal worden geleid door ds. E.K. Foppen en ds. A. Vastenhoud, zal plaatsvinden op maandag 16 december om 11.00 uur in De Levensbron, Valckenisseweg 12,4411 BR Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, tegenover de kerk. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal van bovengenoemde kerk. Dieuwke wil geen bloemen. In plaats daarvan zou zij een bijdrage aan het zendingswerk van de familie Vogelaar in Sulawesi zeer op prijs stellen. Bij het condoleanceregister is er gelegenheid voor enige vorm van donatie. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te danken voor de overweldigende belangstelling en medeleven, in welke vorm ook, welke wij mochten ontvangen na het zeer onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. In deze moeilijke tijd, waarin onwerkelijkheid de boventoon voert, is het ons tot grote steun. Riet van Kleef-Brugmans Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, 14 december 2019 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens Mich van Riet Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, brieven, kaarten en aanwezigheid bij de afscheidsdienst hier uiting aan heeft gegeven. Els van Riet-van de Kamp kinderen en kleinkinderen Axel, december 2019 Cadzand, december 2019 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante: Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Scheele. Oostburg, december 2019 zaterdag 14 december 2019 ZV Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle medeleven, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Familie van de Luijster Familie Aardema Familie Siliakus Hierbij willen wij iedereen hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van onze pa, opa en overgrootvader Hier hebben wij veel steun aan gehad. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. IJzendijke, december 2019. Wij danken iedereen voor de liefde en zorg die jullie afgelopen jaar gaven aan onze vader, na het overlijden van zijn Tanneke en tijdens zijn ziekbed. Dank voor de overweldigende belangstelling aan ons, de vele mooie brieven en kaarten na het overlijden van onze lieve, zorgzame, geweldige vader en opa. Achter onze tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinneringen. Wij weten zeker dat onze vader nu bij zijn Hemelse Vader mag zijn en dat hij daar met onze moeder mag stralen, dit geeft voor ons een enorme troost. Deze zekerheid geeft ons kracht om verder te gaan. Wim en Gerda, Jan en Sonja, Conny en Ad, Anja en Cor Kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, december 2019 Monuta Isabelle Braem T 06-5381 1446 E ibraem@monuta.nl I www.monutaisabellebraem.nl FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAM I LI EBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 147