■ÏÏ0. tTïuus JCievit-Colijn rJs a Jack van de Wege FAMILIEBERICHTEN 17 Peter Beijaard VERJAARDAG 100 jaar OVERLEDEN Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Wij hebben afscheid genomen van mijn lieve vrouw, schoonmoeder, oma, zus en tante in de leeftijd van 74 jaar. Henk Kievit Wendy t Patrick en Ivonne Mitchell Melanie en Brent Luuk Familie Corijn Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Bachtendieke, afdeling de Parel voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 11 december 2019 Stuvesande 216,4532 MJ Maandag 16 december is ervan 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 17 december om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven lang gegeven, dat was je wil. Je strijd is gestreden, vol zorg en moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, geweldige oma en ouwe-oma Annie Vermaire-van Hijfte weduwe van Bram Vermaire Hontenisse, 28-12-1931 f Terneuzen, 12-12-2019 MiddelburgTonny en Illy Vermaire MiddelburgRudi en Marjo Vermaire Veerle en Marcel - Nomi, Lotte Tessa Correspondentieadres: Verwerijstraat 20 4331 TC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 17 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Maandag 16 december is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid afscheid van Annie te nemen in de familiekamer van het uitvaartcentrum. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en mijn maatje Hij overleed op 11 december 2019 in de leeftijd van 51 jaar. Jannie van de Wege - Vïnke Rinus van de Wege (in liefdevolle herinnering) Peter van de Wege Natasja van de Wege - Jakobsen Mike Correspondentieadres: Dr. Ottestraat 73 4382 LV Vlissingen De afscheidsdienst van Jack wordt gehouden op donderdag 19 december om 12.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Vervolgens zal Jack te ruste worden gelegd op de begraafplaats van St. Anna ter Muiden. Dit zal in besloten kring plaatsvinden. Nel van de Velde - de Lange Jack van de Wege Jack Vaarwel goede vriend Piet Sterrenburg Richard, Gerda Melanie van Belzen. Piet Sterrenburg Piet Sterrenburg zaterdag 14 december 2019 ZV Op 20 december a.s. wordt onze vader, opa en ouwe opa Piet Minderhoud leder die hem hiermee wil feliciteren is welkom op zaterdag 21 december tussen 15.00 en 17.30 uur in "Westkapelle Herrijst" aan de Markt te Westkapelle. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nw. Dijkstraat 1,4361 BZ Westkapelle Cadeautip: SI Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Peter is onverwachts uit ons midden weggevallen. Hij was sinds de oprichting van RUD Zeeland werkzaam bij ons en was ook lid van de ondernemingsraad. Wij zullen hem herinneren als een zeer gewaardeerde, rustige, betrokken en behulpzame collega. Zijn overlijden raakt ons diep. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, naaste familieleden en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en collega's van RUD Zeeland. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens en na het overlijden van onze lieve vrouw, ma, oma en overgroot oma Familie van de Velde Koudekerke, 14 december 2019 Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege, plotselinge overlijden van onze collega Wij verliezen in hem een trouwe en fijne collega en een vakman die met veel betrokkenheid zijn werkzaamheden en jarenlang zijn rol binnen de OR van onze jachtwerf heeft uitgevoerd. Jack blijft voor ons altijd lid van ons team! Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en collega's van Damen Yachting B.V. (Amels) Onverwacht nemen wij afscheid van onze collega We hebben er geen woorden voor, we gaan je enorm missen Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte Collega's en vrienden afdeling werkvoorbereiding Amels Bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van Lid van de Cliëntenraad van Revant medisch specialistische revalidatie. Piet was een toegewijd lid van de Cliëntenraad, waar hij een waardevolle inbreng had. Wij danken hem voor zijn inzet en oprechte betrokkenheid bij de zorg voor onze revalidanten. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Raad van Bestuur Revant Raad van Toezicht Revant Wij zijn zeer aangedaan door het plotselinge overlijden van Lid van de Cliëntenraad van Revant medisch specialistische revalidatie. Wij verliezen in hem een buitengewoon gewaardeerd lid van de Cliëntenraad. Met hart voor de revalidatiezorg en Cliëntenraad heeft Piet een grote bijdrage geleverd. Wij zullen zijn inbreng en betrokkenheid missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Leden van de Cliëntenraad Revant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 145