16 FAMILIEBERICHTEN Patricia Maria Gabriëlle Ultee-van Quekelberghe Pieternella Jozina Boogaard OVERLEDEN Afscheid nemen van hen die mij lief zijn Dat is wat mij ten diepste raakt Natuurlijk dankbaar dat ik met jullie heb mogen zijn Maar nu overheerst slechts intense pijn Patricia Bewonderenswaardig was haar wilskracht en positiviteit. Onvoorwaardelijk was haar betrokkenheid en warmte voor wie ze liefhad. We moeten afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en omi echtgenote van Gerardus Johannes Maria Ultee Sluis, 1 april 1959 Oostburg, 11 december 2019 Oostburg: Gerard Ultee Singapore: Edgar en Dominique Luke Bruce Oostburg: Remco en Maïté Nino Yuna Correspondentieadres: Poolster 46, 4501 GN Oostburg Een speciaal woord van dank aan allen die Patricia zo liefdevol hebben verzorgd. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Patricia, Patricia Ultee - van Quekelberghe Patricia Ultee Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 61, voor hun warme en liefdevolle verzorging. Het heeft ons als familie goed gedaan en Jan zou zeggen: "een dikke 10!" Trix Everaert-Rombout, kinderen en kleinkinderen Na een rijk leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze papa, schoonvader en opa Johannes Franciscus Marie Everaert 'Jan van de Meester' echtgenoot van Trix Everaert-Rombout Terhole, 23 juni 1938 f Hulst, 10 december 2019 Trix Everaert-Rombout Tosca en Peter Sponselee-Everaert René en Vincent Ineke en Marcel Kouijzer-Everaert Aafke en Jomy, V Douwe en Lonneke Lieke en Jordy Wendy en Job Truffinoweg 250, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 14 december van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 17 december om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hulst: Hulst: Terhole: Marlies van Haneghem-de Waele Enige en algemene kennisgeving Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van de heer Jan Everaert Jan heeft een belangrijke rol gespeeld bij de fusie tussen Groot Hulst en Algemeen Belang tot de partij Algemeen Belang Groot Hulst. Tevens heeft hij zich vele jaren in diverse functies ingezet voor onze partij, waarvoor wij hem zeer dankbaar zijn. Wij wensen Trix, de kinderen en familie alle sterkte toe. Bestuur, fractie en leden ABGH Hulst vrijdag 13 december 2019 ZV Altijd stond je voor ons klaar, niets was teveel voor jou. Daarom zal ik je verschrikkelijk missen. Ma van Quekelberghe - Cocquyt Pa van Quekelberghe in liefdevolle herinnering Even kleurrijk a/s haar leven zal onze herinnering zijn. Met veel bewondering voor haar wilskracht en de wijze waarop ze haar leven geleefd heeft, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante. Wij wensen Gerard, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Oscar en Hennie Carlo en Tilly in liefdevolle herinnering Annet en Johan Angelo Esmiralda en Udo Sven, Niels, Ward en DaisyV, Toon en Kim, Myrthe, Jelte. 'My light will shine so brightly it will blind you Because there's something inside so strong...' (Labi Siffre) Immer stralende ogen en een schaterlach, wat zullen we haar missen in ons koor. Leden en dirigent, Popkoor Xing Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Piet van Haneghem Hoofdplaat, 2 juli 1951 f Gent(B), 11 december 2019 Piet van Haneghem Patrick en Miranda Kelly en Robin Kevin en Anthony Natascha en Marco Michael Meivin Nicky Koningin Emmastraat 2 4511 CJ Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante weduwe van Adrie Versprille Groede, Breskens, 18 september 1927 11 december 2019 Familie Boogaard Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 45 4507 BT Schoondijke We danken iedereen die haar liefdevol verzorgd en bijgestaan hebben. Volgens haar wens vindt de uitvaart in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 81