If 16 FAMILIEBERICHTEN Peter Beijaard Peter Peter Beijaard (Shóóeho/i - r OVERLEDEN Peter Beijaard Peter Beijaard Maria Smallegange Wij zijn intens verdrietig... Nog in de bloei van zijn leven is zeer onverwachts van ons heengegaan mijn grote liefde en maatje, onze geweldige, zorgzame papa in de leeftijd van 45 jaar. Sophia Beijaard - van den Hooven Robin Thomas Sjoerd feite Goes, 8 december 2019 Oostendestraat 12,4433 AK Hoedekens kerke Wij hebben op donderdag 12 december in besloten kring afscheid van Peter genomen. Wij zijn verslagen door het grote verlies van onze lieve schoonzoon Peter Beijaard Wij wensen onze dochter Sophia en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Arie en Ceciel van den Hooven-Palm Wij danken alle hulpverleners die ons tot steun zijn geweest, in het bijzonder het personeel van IC afdeling ADRZ en dokter JW. Kronenberg. Uit ons oog Mm nooit uit onslim Ontzettend verdrietig zijn wij na het verlies van onze zwager en bijzonder lieve oom Peter Beijaard Emiel, Mirjam, Milan Quinty Kristel, Paul Chase Onze lieve vriend We zullen je missen. Lieve Sophia, kinderen en familie, we zullen er voor jullie zijn. Eliene A Sander Fien A Peter Raoul élMariette Marieke Si Gerard Dede Sl Peter Morea SL Rinze en kinderen J) Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug. Dan klommen wij tot hoog in hemel en brachten jullie papa terug. Verdrietig zijn wij over het onverwachte overlijden van de lieve vader van onze (oud)leerlingen Robin, Thomas, Sjoerd en felle. In gedachten en gebeden zijn wij bij Sophia, de kinderen en verdere familie. Team, kinderen, ouders, activiteitencommissie en medezeggenschapsraad van CBS De Regenboog Hoedekens kerke College van Bestuur Albero Scholen vrijdag 13 december 2019 PM -s/ iT Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van We herinneren Peter als een zeer betrokken en zorgzame (pleeg)vader. We wensen Sophia, Robin, Thomas, Sjoerd en Jelle, andere familieleden, vrienden en kennissen veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Stichting Intervence Want wat is sterven anders dan naakt staan in de wind en samensmelten met de zon Kahlil Gibran Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden vader van onze leerling Robin (v3a) en pleegvader van Thomas (hlc). Wij wensen Robin, Thomas, hun (pleeg)moeder, familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum dhr. J.J. van Dokkum rector-bestuurder a.i. Beste Robin, Thomas en familie, We kunnen jullie pijn niet omvatten, maar hopen dat we kunnen helpen om de komende periode door te komen. Veel liefde en sterkte! de leerlingen uit Hlc en V3a Ostrea Lyceum Goes Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Kolossensen 3 vers 3 Het leven tot aan de grens geleefd. Nu, in het besef van de kwetsbaarheid van het bestaan, verlost. Met veel verdriet en dankbaarheid laten wij onze moeder, groot- en overgrootmoeder los. Goes, 11 december 1925 t 's-Gravendeel, 9 december 2019 Echtgenote van Dimmen Lodder Overleden 18 oktober 2008 Hans Lodder Maaike Lodder-van Gemeren Niek van Gemeren Hanna en Henk Jason, Tobias, Elias, Yoel Elisabeth en Ronnie Daniël, Thérèse, Silas Christine en Benjamin Annemarie Lodder Gerda van den Berg Contactadres: Hans Lodder Lochemseweg 34 7214 RK Epse Tel. 0575-473114 De afscheidsdienst zal worden gehouden D.V. maandag 16 december om 13.00 uur in "Ons Centrum", Kerkstraat 25Ate 's-Gravendeel. Aansluitend begeleiden we haar naar de Algemene Begraafplaats aan de Maasdamseweg 1C te 's-Gravendeel. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in "Ons Centrum". Als u geen rouwkaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Het is goed zo.. Na een lange periode van steeds meer inleveren, hebben we toch nog onverwacht afscheid genomen van onze lieve ma, oma en oma-oma echtgenote, van QihSMóetmh, 111 -11 -2005 in de leeftijd van 92 jaar. Kloetinge Eddy en Tanny Stobbelaar Michel en Quirina, Nikita, Valerio Dennis - in liefdevolle herinnering 110-12-2003 Hansweert Nelly en Bert Lavooy Suzan Debby Ltfti Goes, 11 december 2019 Correspondentieadres: Maartenbroersweg 11,4417 BK Hansweert De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid om ons te condoleren op maandag 16 december vanaf 15.00 uur in verenigingsgebouw Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52