m 14 Pieter Jacobus Kallewaard Lein van Wallenburg Janis en Mien Minderhoud Piet Janis Maljaars Jos Janis Maljaars Janis Maljaars Leo JUBILEUM 16 december a.s. hopen hun 55-jarig huwelijk te gedenken. Wegens omstandigheden houden ze die dag liever rustig, wilt u hen feliciteren zullen ze een kaartje erg waarderen: Vikingstraat 9 4361 CR Westkapelle de familie OVERLEDEN Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was... Met al jouw wilskracht heb je de strijd niet kunnen winnen. We zijn dankbaar dat wij je hebben mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen te doen. Verdrietig nemen we afscheid van mijn lieve man, onze pa en opa Colijnsplaat Colijnsplaat 24 mei 1939 10 december 2019 Nellie Kallewaard - de Buck Marjon en Jac Lennart en Deborah, Ezra Mandy en Leonard, Micha Caroline en Peter Remy CaiE Ko en Elma Michelle en Nico Tamara W.J. Klein Wassinkstraat 7,4486 CP Colijnsplaat De samenkomst waarin wij zijn leven gedenken, wordt gehouden op zaterdag 14 december om 10:30 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren en een informeel samenzijn. Iedereen die zich betrokken voelt is van harte welkom. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen Piet Kallewaard Piet Kallewaard Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En al wat ik weet meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Herinner mij dan, stralend in de zon Vol levenskracht, toen ik alles nog kon Geschreven door Jos op 14 november 2009 Met verdriet, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan de fijne jaren die wij samen mochten hebben, deel ik u mee dat door de Heere van mij is weggenomen mijn innig geliefde man Aagtekerke, 12 februari 1947 Middelburg, 10 december 2019 Riet Maljaars - de Visser Hartelijk dank aan alle medewerkers van 't Gasthuis, afd. AOl, voor de liefdevolle zorg die jullie aan Jos hebben besteed. Muddy Waterstraat 18 4337 WK Middelburg U bent welkom in de rouwdienst die D.V. gehouden wordt op zaterdag 14 december om 09.45 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 in Middelburg. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Heden overleed na jaren van afnemende krachten en gedachten onze lieve broer, zwager en oom DomburgE. Maljaars (in liefdevolle herinnering) Meliskerke S. Poppe - Maljaars W. Poppe (in liefdevolle herinnering) AagtekerkeJ. Maljaars M.F. Maljaars - Ovaa Arnemuiden E. van der Heijden - Maljaars J. van der Heijden Neven en nichten Tot onze droefheid heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Maria Johanna de Visser in de leeftijd van 72 jaar. Heilige de Heere de roepstem aan ons aller hart. Sterke de Heere Riet in dit gemis. C. de Visser (in herinnering) J.L. de Visser - Wondergem (in herinnering) J. de Visser (in herinnering) M.J. de Visser van der Meule J. de Visser J. de Visser - Coppoolse Joh. de Visser P.L. de Visser - Dekker Neven en nichten 10 december 2019 Zijn werk was zijn leven Zijn gezin was zijn wereld We hadden nog zo veel plannen en toen stond alles stil. Na een leven vol toewijding en zorg voor zijn werk en zijn gezin is na een korte maar heftige ziekte onze geliefde man, vader, stiefvader en opa overleden in de leeftijd van 63 jaar. Thea van Wallenburg-de Vries Leon en verdere familie 9 december 2019 Wethouder van Klinkenstraat 5 4306 CT Nieuwerkerk We nemen afscheid van Leo op maandag 16 december a.s. om 13.30 uur tijdens een samen komst in Punt 3, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Aansluitend, omstreeks 14.30 uur, zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er in Punt 3 gelegenheid de familie te condoleren en met hen samen te zijn. Geen bloemen Geen toespraken Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Leo van Wallenburg donderdag 12 december 2019 PM jC~ Het is niet makkelijk het leven los te laten. Wij bewonderen je moed en kracht. We gaan je missen maar nooit vergeten. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom. Adrie t en Cobi Ko en Jozeline Kaylee en Rik Janet en Ko Justin Wim t en Lucie Angela en Kees-Jan Iris, Thijs Mariëlle en Michael Stef, Rick Loek t en Coby Marko en Anna Ko, Alice Patrick en Deidre Tom, Laura Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons ere-lid Hij heeft gedurende vele jaren als voorzitter van onze vereniging een waardevolle bijdrage geleverd aan de gemeenschap van Colijnsplaat. Zijn visie, toewijding en enthousiasme zullen een inspiratie zijn voor de toekomst. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Ondernemersvereniging Colijnsplaat Colijnsplaat, 11 december 2019 Verdrietig en veel te vroeg nemen wij afscheid van onze lieve zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 63 jaar J.S. van Wallenburg - Verlinde Leen en Ernie Anja en Henk Ineke en Peter en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42