re -r FAMILIEBERICHTEN 13 Cornelis Anton Hermes V dpg11' OVERLEDEN Ronald Boddaert Ronald Eugène Johan -Cor- DANKBETUIGING Jannie Snap-van Alphen Jo Basting COLOFON Familieberichten Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet, denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel, moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je rustig en moedig heengegaan Sinds 17 november 2010 weduwnaar van Maria Veneranda Hazen Hoedekenskerke, 18 april 1932 Lewedorp, 10 december 2019 Heinkenszand: Miranda en Theo Hoondert - Hermes Siebe Jelle Lewedorp: Patrick en Debbie Hermes - de Kooning Britt en Julian Cos Wij bedanken personeel en vrijwilligers van SVRZ 'De Kraayert', in het bijzonder woning 21, voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Correspondentieadres: Zandkreekstraat 4,4456 AM Lewedorp De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 16 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "De Goede Verwachting", Burg. Vermetstraat 2, te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de overweldigende warmte en het medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij u onze dank. Jos Snap André en Sascha, Kayleigh, Chelsey, Nikki Stefan Terneuzen, december 2019 pzc.nl/familieberichten Ifl FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 11 december 2019 zv H - Langzaam verdween die moedige glimlach van je lieve gezicht om zich voor altijd geborgen te weten in onze herinnering Diep geraakt zijn we door het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom ik Hulst, 22 mei 1948 t Hulst, 9 december 2019 Hulst: Riet en Roger Peersman-Boddaert Liselotte en Johnny de Jonge-Peersman Daniël, Annelie, Willemijn, Valerie Correspondentieadres: Poorterslaan 62, 4561 ZN Hulst U kunt afscheid nemen van Ronald in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst op woensdag 11 december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 13 december om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid om de familie daar persoonlijk te condoleren. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Voor uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Uw steun was voor ons hartverwarmend. Conny Basting-Van der Mast kinderen kleinkinderen Goes, december 2019 SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTI3DEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64