Frans van Dorsselaer Alberdina Cohen - Drent FAMILIEBERICHTEN 13 FMOVERLEDEN Anthonie Pieter Leenhouts Annelies van Dorsselaer-Blommaert David Pieter Luteyn Cfiace, Cjhisiaine $osepha van JJove COLOFON Familieberichten Ada de Feiter Ada de Feiter echtgenote van Leo Sorber, beleidsmedewerker VSV bij ons onderwijscluster Educatie. Wij wensen Leo, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers en College van Bestuur van Scalda, drs. D.J. (Dick) Hoogstrate directeur Scalda Educatie Anton Nooit vragend, nooit klagend, Je lasten in stilte dragend. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst opgezocht. Rust zacht. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder leed bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en schoonvader echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Annelies van Dorsselaer-Blommaert Kyrait Judith van Dorsselaer Axel de Jong Xander&Anaïs Nadine van Dorsselaer Pascal Helmich Terneuzen, 6 december 2019 Dreef 13,4586 AL Lamswaarde De crematieplechtigheid wordt in besloten kring gehouden. Verdrietig laten wij u weten, dat is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Uithuizen, Terneuzen, 21 juni 1923 8 december 2019 Julius en Stefien Enno en Hille Yoël en Annelies Sennah, Noah Anouk en Mario Christian Correspondentieadres: Ds. Raamshof 27 4542 AZ Hoek De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 13 december om 16.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand is ervan 15.45 tot 15.55 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crema torium. pzc.nl/familieberichten dinsdag 10 december 2019 ZV ocl Y Aihpm Openbaar basisonderwijs Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van leerkracht van onze school. Wij zullen onze lieve, toegewijde, creatieve en immer positieve juf en collega gaan missen! Wij wensen Leo, Odette, Lulu en verdere familie veel sterkte en troost toe. Namens collega's, leerlingen, medezeggenschapsraad, ouderraad en ouders van de Kohnstammschool. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten, maar door een kortstondige ziekte hebben wij helaas afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa Oostburg, 16 september 1936 t Terneuzen, 6 december 2019 Rotterdam: Desiree Leenhouts Hoofdplaat: Angela en Jean-Pierre t Temmerman-Leenhouts Karlo Koning Laura Michael Isabelle Dylan Koning Correspondentieadres: Eikenstraat 3,4505 AD Zuidzande U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid van Anton te nemen op woensdag 11 december van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van Antoniusziekenhuis te Oostburg. Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 13 december om 12.00 uur in crematorium Brugge, De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons voormalig bestuurslid en erelid David zal in onze herinnering voortleven als een aimabel mens en een goede muzikant. Wij wensen de familie sterkte met de verwerking van dit verlies. Bestuur, directie en leden van de Koninklijke Muziekvereniging "Veronica" te Zuidzande We gunnen moeder haar rust. Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden, is op 7 december 2019 vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Wim Lensen Zij is 73 jaar geworden. Axel Wim Lensen AxelEmanuëla en Leo Meivin Denise Sas van GentJean-Pierre en Bianca Beau Valentijn Davy en Giovana Michelle en Bryan - Teejay, Daley Joost de Moorstraat 23 4571 BN Axel Woensdag 11 december is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 13 de cember om 10.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid ontmoeten wij u graag in de koffieruimte van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar Dr. G. van Malderen en het team van ZorgSaam Thuis, Axel noord, voor de liefdevolle verzorging. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. ISSK FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. modki l|l' tfj apg y familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 72