Elske laat alles bij het oude, wel zo overzichtelijk Elske Kolkman (30) 6 ZORGVERZEKERINGEN Zonder stress het kraambed in Zwanger druk Ik weet niet hoeveel ik betaal en ik hoef ook geen betere deal DINSDAG 10 DECEMBER 2019 GO Woont in Zieuwent (Achterhoek) Levensfase 30-40 Ze is meisjescoach, dat wil zeggen: ze begeleidt meis jes die bijvoorbeeld kam pen met een laag zelfbeeld. Elske is hoogzwanger en krijgt - hoe kan het ook anders - een meisje. Het is voor haar en vriend Sil hun tweede dochter. Elske heeft een duidelijk doel: ,,Stressvrij in het kraambed.'' Dus is ze al maanden druk in de weer, zodat ze straks onbekom merd op haar roze wolk kan klimmen. De kinderkamer is af, alle spulletjes zijn aange schaft en de coachtrajecten afgesloten of overgedragen. En wat verzekeringen en contracten betreft, die laat Elske precies zoals ze zijn. Wel zo overzichtelijk. ,,Als ik door verkopers word gebeld met: 'Wilt u besparen op...' zeg ik direct: 'Ik weet niet hoeveel ik betaal, en ik hoef ook geen betere deal.' Zijn ze altijd een beetje verbouwereerd: 'U wilt dus niet minder betalen?' ,,Na de bevalling van mijn eerste kon ik - heel gênant - na vijf keer vragen nog steeds de naam van mijn kraamhulp niet onthouden. Zo erg zat ik in mijn bubbel. Mijn grootste angst met overstappen is dat ik precies op de grens van 2019 en 2020 beval, en ik, dan nog helemaal van de wereld, moet bellen over ingewik kelde ziekenhuisrekeningen.'' Haar zorgverzekeraar en haar pakket, een simpele basisverzekering bij Inter polis, blijven daarom onge wijzigd. ,,Ik weet dat dit ratio neel misschien niet helemaal te volgen is, maar het is een gevoelskwestie.'' -Virginia Groenendijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54