Pieter Dingemanse Pieter Westerbeke FAMILIEBERICHTEN 13 dinsdag 10 december 2019 Het laatste stuk is gespeeld. Overleden Ada de Feiter, De veelzijdigheid van haar talenten, in spel, regie maar bovenal als voorzitster van onze verenging heeft in 40 jaar veel gebracht. Ada, jouw betrokkenheid tot het eind was bewonderingswaardig. We gaan je missen. Het doek is gevallen, rest ons een laatste applaus. Leo, Odette, Lulu, Tim, Ivan, kleinkinderen en familie heel veel sterkte. Bestuur en leden toneelvereniging Heer Hendrik. EKJDRIK Verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van onze medewerkster/collega Ada de Feiter Ada heeft zich altijd vol overgave ingezet voor de kinderen van de Alberoscholen. College van Bestuur, medewerkers, leden van de Raad van Toezicht en de leden van de GMR van Albero Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Ada de Feiter leerkracht van onze school. Wij zullen onze lieve, toegewijde, creatieve en immer positieve juf en collega gaan missen! Wij wensen Leo, Odette, Lulu en verdere familie veel sterkte en troost toe. Namens collega's, leerlingen, medezeggenschapsraad, ouderraad en ouders van de Kohnstammschool. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Ada de Feiter Ada was een actief en inspirerend lid van onze raad. Wij zullen haar missen. Culturele Raad Goes llze Abramsen, Wim Bakker, Jon Coosen, Janny Dieleman, Willian Heesters, Peter van de Korput, Caspar Mulders, Dini Osté, Josje de Regt, Marije van Roosmalen Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Ada de Feiter echtgenote van Leo Sorber, beleidsmedewerker VSV bij ons onderwijscluster Educatie. Wij wensen Leo, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers en College van Bestuur van Scalda, drs. D.J. (Dick) Hoogstrate directeur Scalda Educatie Het is goed zo, eindelijk rust Heden overleed zacht en kalm Arnemuiden, 6 november 1940 t Vlissingen, 5 december 2019 Mieke Dingemanse Cathy Dingemanse en Martijn Klusener Sofia, Hugo Mientje en Piet Meerman Tannie en Piet Meeuwse Neven en nichten Correspondentieadres: Therese Schwartzestraat 3 a, 1073 JH Amsterdam U kunt afscheid nemen van Pieter in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes,op donderdag 12 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Janna de Neef-Sandee Adrie - in de leeftijd van 86 jaar. Sinds 22 september 2007 weduwe van Arie Johannes de Neef Kamperland: Ria en Arie van de Kreeke-de Neef Colijnsplaat: Piet de Neef OudeTonge: Gerrit en Katie de Neef-Verweij Wissenkerke: Adriaan en Anja de Neef-van der Moere Serooskerke (W): Trudie en Ko Ton-de Neef St. Laurens: Anja de Neef Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Veerweg 95,4493 AN Kamperland De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Het werk Uwer handen zult Gij volvoeren vrij, O Heer genadig Psalm 138 4 berijmd Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Piet in de leeftijd van 73 jaar. Borssele: J.J. Westerbeke - van Liere Middelharnis: Jos en Corine Westerbeke - Broere Annelies, Joëlle Borssele: André en Andrea Westerbeke - Moerdijk Nienke en Eric, Lea, Lotte Anna en Lukas, Pieter, Ursa, Rachel Westkapelle: Elleke en Jan de Visser - Westerbeke Arnemuiden: Corina en Marco Scheele - Westerbeke Remco, Perry en Rianda, Louis, Michella Delft: Gertjan Westerbeke en Melissa Kerkhoff Borssele: Peter en Annet Westerbeke - Weststrate Naomi, Esmee, Jordi Borssele: William Westerbeke Sophie Ouddorp: Elma en Lennart Roelse - Westerbeke Noa Onze dank gaat uit naar de artsen en het verzorgend personeel van Zorgcentrum Eben - Haëzer afdeling Horizon en RST thuiszorg voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Middelburg, 7 december 2019 Oostsingel 9,4454 AZ Borssele Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 11 december van 19.00 tot 19.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. donderdag 12 december om 14.00 uur in de hierboven genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Heden nam de Heere uit de familiekring weg onze geliefde zwager en oom Piet Westerbeke Sterke de Heere, Mienke en de kinderen in dit grote verlies. Corry en Reinier van den Bosch - van Liere Jan van Liere Jaap en Annie van Liere - Rottier (in liefdevolle herinnering) Toob en Dinie van Liere - Witte Els en Johan van Nieuwenhuijzen - van Liere Neven en nichten PM co! Alhprn Openbaar basisonderwijs rtlUCI II COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. i m.dki l|l' tfj apg "familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45