Y 12 FAMILIEBERICHTEN - Evina - Corry Maljaars - Maljaars Leen Dieleman Leendert Hendrik Dieleman Opa Dieleman Leen Dieleman OVERLEDEN Over een korte tijd zullen de mensen van deze wereld mij niet meer zien. Maar jullie zullen mij terugzien, want ik zal leven. Johannes 1419 Met veel verdriet geven wij u kennis dat, na het voeren van een ongelijke strijd, in alle rust is heengegaan onze lieve mama en trotse oma Levina Barbara Adriaantje van Dalen - Dekker weduwe van Kees van Dalen Goes, 15 januari 1954 - f Goes, 8 december 2019 Nathalie en John Devon Colin Danielle en Vincent Amy Tim Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en alle vrijwilligers van Hospice Het Clarahojje te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Torenring 26,4458 BC 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden zaterdag 14 december om 10.30 uur in de Petruskerk, Torenring 2 te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze lieve buurvrouw Evina van Dalen Verdrietig zijn wij omdat je er niet meer bent... maar koesteren de herinneringen aan de 25 jaar dat wij buren waren. We gaan je enorm missen en wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Rust zacht. Dennis en Erik Verdrietig zijn wij, nu onze broer, zwager en oom is overleden Wij wensen Neel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ina Wondergem - Dieleman Nelly Dieleman - Meulmeester Ria Dieleman - Francke Neven en nichten Met diepe droefheid in ons hart, maar vervuld met dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame (schoon) vader en opa Leen echtgenoot van Neeltje Dieleman-van Belzen in de leeftijd van 87 jaar. N. Dieleman-van Belzen LeinenAnja Bianca en Ingmar, Sterre, Marin Lindy Hans en Jolanda Leroy en Thessa Anneloes en Rick, Amy Justin Peter, in liefdevolle herinnering Levi en Emy, Aaron Mandy en Niels, Kydn 8 december 2019 Westdijkstraat31,4341 EJ Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom en huisartsenpraktijk Arnemuiden, voor alle goede zorgen. Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. woensdag 11 december van 19.00 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, welke geleid wordt door Ds. P. van der Kraan, zal gehouden worden op donderdag 12 december om 11.00 uur in zaal Ichthus (naast de Nederlands Hervormde kerk) Markt 10 te Arnemuiden. U wordt hiervoor uitgenodigd. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Daarna is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in zaal Ichthus. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Jij koesterde ons en was een prachtige Opa! Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet Je kleinkinderen Met droefheid delen wij u mede dat door de HEERE, op Zijn tijd is weggenomen, onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Neel Dieleman-van Belzen Arnemuiden: J. van Belzen J. van Belzen-de Rijke (in dierbare herinnering) Middelburg: C. Schouwenaar-van Belzen M.L. Schouwenaar Vlissingen: L. van Belzen-Meulmeester (in dierbare herinnering) BI. Meulmeester Neven en nichten Sterke de HEERE onze zus, schoonzus, kinderen, klein- en achterkleinkinderen met dit verlies. Leen Dieleman TindeCijk 'luns' Catharina Lezer - van Sluijs Tante Cathrien Lezer-van Sluijs dinsdag 10 december 2019 Met droefheid geven wij kennis, van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Piet Maljaars Oostkapelle: Ko Maljaars en Cupi Middendorp Looperskapelle: Kees en Dea de Broekert-Maljaars Vlissingen: Anja Maljaars PM Met droefheid geven wij kennis dat onze buurman, vriend is overleden. We wensen Neel en de (klein en achterklein) kinderen veel kracht, troost en Gods nabijheid toe. Bram en Aartje Paulien, Ria Dies en Jolanda Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Willem Lezer Veere, 3 september 1922 Veere, 8 december 2019 Anneke Versloot - Lezer Wim Versloot Mark Versloot Amélie, Philippe Miranda de Boer - Versloot Daan de Boer Joris Veerseweg 91 4351 SC Veere Onze moeder en oma is thuis (Veerseweg). Er is gelegenheid om daar afscheid van haar te nemen. Donderdag 12 december om 13.00 uur is er een dienst van Woord en gebed in de Kleine Kerk te Veere, Kapellestraat 27. Rond 14.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinne ringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere en lieve Middelburg: Jan en Mary Vader-Teekens Paula, Madeleine en Robert, Anne Fleur Zwitserland: Cathrien Vader en Klaas Blankevoort Egmond aan den Hoef: Frans en Nienke Vader-van Putten Geke en Vincent, Pieter en Sandra Serooskerke (W): Bram en Magda Vader-Wattel Mirjam en Jeroen, Marcel en Jessica Veere, 10 december 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44