FAMILIEBERICHTEN 25 Suzanna Alida Johanna Maria Moelker Suzan Izaak Abraham Verberg Petrus Alouisius Sloot - Piet - OVERLEDEN Waar je ook bent, ik zou het niet weten. Niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door hen die haar dierbaar waren, is thuis zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame vrouw en ma echtgenote van Hubertus Cornelis Franse 17 - 01 -1948 Philippine 108- 12-2019 Westdorpe Westdorpe: Bertus Franse Westdorpe: Derek-Jan Franse Familie Moelker Familie Franse Westdorpe, 8 december 2019. Bernhardstraat 8,4554 BC De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 12 december om 11.00 uur in "De Kirke", Graaf]ansdijk B 190 te Westdorpe, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden op de naastgelegen begraafplaats. Suzan is thuis waar u dinsdag en woensdag overdag afscheid van haar kunt nemen. Mijn schip moet over de horizon gaan, tij en tegentij keren het niet... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Kornelis Dingenis Jacobus Tolhoek Kees echtgenoot van Maaike Amelia Tolhoek-Dooms Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Lia Kees en Kitty Elio en Eva, Sophia Rodi en Andrea Jan-Willem en Annemarie 6 december 2019 Simon Stevinhof 7, 4532 KZ Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Superopa Luteyn, Bedankt voor alle mooie momenten. We gaan je missen. Rust zacht. Jacco, Linda, Jeanine, Lian, Evelien, Christian Anne, Thomas, Eelco Norma Brandt-Herman t Axel, 6-12-2019 (Sjaak) Berthold Robert Gustav Veltman Ben maandag 9 december 2019 ZV t Ik glimlach eventjes naar boven, ik weet niet of je dat kunt zien. Ik wil daar zo graag in geloven, ik neem genoegen met misschien. Met een knipoog naar het leven nam zij afscheid van ons. weduwe van Frans Brandt Hoofdplaat, 20-5-1923 Gilbert en Elly Keith en Christine Jilka en Steven Stanny - in liefdevolle herinnering - Carlos en Bertina Michael en Natasja - Finn Wesley en Deborah - Eefje, Vienna-Lily Christophe en Natacha - Angie Paul en Edith Nadia en Stephan - Gwen, Nigel Carla en Paul Dennis en Carmelita -Aïsha, Zaarah, Ayven Niels - Bryan Correspondentieadres: Kanaalkade 34 4571 CK Axel De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 12 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Woensdag 11 december is er van 19.00 -19.30 uur en vooraf aan de bijeenkomst gelegenheid om afscheid te nemen in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het team van SVRZ 'De Vurssche', afdeling Watervliet voor hun inzet en goede zorg. I Het is goed geweest, ik heb een mooi leven gehad. Omringd door zijn familie is rustig thuis ingeslapen onze lieve vader en opa. We zijn bedroefd maar dankbaar dat hij niet verder hoeft te lijden. Sinds 4 oktober 2003 weduwnaar van Marijke Verberg-Verhoeven Geboren: Oostburg, 8 april 1935 Overleden: Oostburg, 30 november 2019 Kinderen en kleinkinderen M-L. Groosman-Poppe, kinderen en kleinkinderen KWL-Park 34 4501 LA Oostburg Zoals pa wenste, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Kruisdorp, 9 november 1936 t Kloosterzande, 5 december 2019 L. Acke - Sloot en P. Acke t Eddy Elly en Eric Annique en Stefan J. Sloot en M. Rodrigo - Sloot Rudy t Peter Gino Correspondentiead res: Fam. Sloot, Groenendijk 51,4587 CS Kloosterzande De uitvaartdienst, waar u welkom bent, vindt plaats op woensdag 11 december om 13.30 uur in "de Koestering", Groenendijk 51 te Kloosterzande. Aansluitend volgt de crematie in besloten kring. Gelieve enkel schriftelijke condoleance Zwijgzaam Stil en zonder vragen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaammoegestreden uit ons midden weggegleden. En na een dappere maar ongelijke strijd ben je nu uit je lijden bevrijd. Intens verdrietig om zijn heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa 18 februari 1966 t 7 december 2019 Mijn lief, mijn maatje, mijn alles, mijn gids. Groot is de leegte. Marina Veltman - van Deutekom Angelique en Nando Mina, Lana, Dani, Jessey Frank en Tara Mark en Hanna Bernadette en Chris Senna, Jada, Nova, Finn, Zaray, Farah Correspondentieadres: Westerscheldestraat 281 4335 NH Middelburg Er is gelegenheid op woensdag 11 december om afscheid van Ben te nemen van 10.00 tot 11.00 uur. Ben is thuis. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56