;roo Viermaal is scheepsrecht voor Luitwieler e win 'Dansen van Geluk' Profiteer nu van de vroegboekvoordelen 15 Alléén te boeken op Sunweb.nl maandag 9 december 2019 wttftportgrooth, termediate I zaterdag voor de tweede keer op rij met de expressief bewegende zevenjarige Fidertanz- dochter naar een afgetekende over winning (71,059). Met een Kür om kippenvel van te krijgen zette Fi- lion zondag de kers op de taart. Zij danste in het zadel van de ballarina met megascore 77,50 procent met een straatlengte voorsprong naar de overwinning. De combinatie zorgde hiermee voor een schitte rende afsluiting van de geslaagde vijfde It's All Dressage editie. ,,Frida heeft hier fantastisch ge- lopen. Ze groeide in de wedstrijd'', zegt Filion. ,,Ze heeft enorm veel kwaliteiten. En pakt alles gemakke lijk op. In de Intermediate schrok ze van die omvallende bloempot. Dat werd terecht door de jury flink af gestraft. Maar in de andere onder delen heeft ze veel over en zet je dan alsnog een superscore neer. Dit wordt een Grand Prix paard dat durf ik rustig te stellen.'' Danisha de Visser uit Oostka- pelle eiste in de finale junioren Kür op muziek, met de ruin Georgio, het brons op (66,025). In september verloor Oemoeme- noe al een competitieduel van de Brabantse formatie en die 29-36- nederlaag kreeg vooral in de slot fase van het duel gestalte. Trainer Reweti Montgomery stuurde zijn jeugdige formatie dus met de no dige waarschuwingen het veld in. Oisterwijk Oysters kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong, maar door twee rake penaltykicks van J oey Luitwieler en een try van Andictor Petelo kon Oemoeme- noe met een kleine voorsprong gaan rusten: 11-6. In het begin van de tweede helft liep het gesmeerd bij de thuisclub. Swen Seijbel zette zijn team in de 50ste minuut op een 16-6-voor- sprong. Zes minuten later ver grootte Luitwieler de marge naar 19-6. Voor de Middelburgers leek er geen vuiltje meer aan de lucht, maar toch ontspon zich weer een zelfde scenario als in de eerste confrontatie met Oisterwijk Oys- W Met twee snelle uitvallen bogen de gasten de achterstand binnen 10 minuten om in een 19-20-voorsprong ters. Door miscommunicatie in de Middelburgse defensie bogen de gasten de achterstand met twee snelle uitvallen binnen tien mi nuten om in een 19-20-voor- sprong. Het slotoffensief van de thuis club resulteerde in een overtre ding van de Brabanders, waarna Luitwieler met zijn vierde be nutte penaltykick de zege veilig stelde en daarmee de gevierde man bij Oemoemenoe werd. Hotel Relaxia Olivina Selections vanaf €449' Aparthotel Relaxia Lanzasur Club Selections vanaf €479* PM kent close finish NIEUW EN SINT JOOS- LAND Elisabeth Geluk (foto) moest vrijdag nog genoegen nemen met de vijfde plaats. Zaterdag stuurde zij de mooi bergopwaarts gaande zeven jarige Apache-zoon, met de megascore van 71,229 pro cent, met een straatlengte voorsprong naar de overwin ning. Het gat met de interna tional Lotje Schoots uit Ab coude, met vosmerie Isabelle B, bedroeg bijna vier procent. „Gisteren liep Hamilton een nette proef. Met mijn trainster Imke Schellekens had ik afge sproken er vandaag alles uit te rijden. En ik denk dat dat wel is gelukt. De 'motor' zat van achteren, waardoor hij met veel houding door de ring ging'', vertelde Elisabeth. ,,Ha- milton blijft gewoon groeien'', ging ze verder. ,,Toen ik met hem begon, gaf hij mij meteen het gevoel dat het enorm ta lentvol paard was. En als ik merk met welk gemak hij alles doet en de progressie die hij toont, zie ik dat als bevesti ging van dat gevoel. Dit wordt een Grand Prix paard, durf ik wel te stellen.'' Gisteren danste Geluk in de finale Kür op muziek ZZ- Zwaar, met de mooi in balans door de piste zwevende vos- ruin Hamilton, overtuigend naar goud (71,500). De rugbyers van Oemoemenoe boekten in de Trophy Poule van de ereklasse een be nauwde zege tegen promoven dus Oisterwijk Oysters. Dankzij vier benutte penaltykicks van Joey Luitwieler zegevierden de Middelburgers, na een 11-6- voorsprong bij rust, met 22-20. Oemoemenoe behoudt daar mee de gedeelde tweede plaats achter koploper Eem- land in de Trophy Poule van de ereklasse. Hans Markusse Middelburg Joey Luitwieler worstelt zich door de defensie van Oisterwijk Oysters heen. Hij was zaterdag de gevierde man. foto ruben oreel ALL INCLUSIVE Spanje - Lanzarote - Puerto del Carmen Gebruik van het Aqua Lava waterpark Thema avonden in het restaurant Dicht bij het bruisende centrum 'Bekijk online de actuele boekingsspecificaties en prijzen. per persoon *o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen ALL INCLUSIVE Spanje - Lanzarote - Playa Blanca Uniek waterpark Op loopafstand van Playa Flamingo Entertainment voor jong oud per persoon *o.b.v. 8 dagen, voor 2 personen Scan de QR-code en bekijk al de Vroegboek Deals online! Sunweb is aangesloten bij: ANVR 4* thuiswinkel waarborg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43