24 tyVlaMfi - fyVleyjeh Suzanna Alida Johanna Maria Moelker Izaak Abraham Verberg Adriaantje Jacoba de Feiter OVERLEDEN Suzan Hubertus Cornelis Franse Suzan Franse - Moelker Ada Mijn schip moet over de horizon gaan, tij en tegentij keren het niet... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Kornelis Dingenis Jacobus Tolhoek Kees echtgenoot van Maaike Amelia Tolhoek-Dooms Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Lia Kees en Kitty Elio en Eva, Sophia Rodi en Andrea Jan-Willem en Annemarie 6 december 2019 Simon Stevinhof 7,4532 KZ Temeuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Superopa Luteyn, Bedankt voor alle mooie momenten. We gaan je missen. Rust zacht. Jacco, Linda, Jeanine, Lian, Evelien, Christian Anne, Thomas, Eelco GfYlahie - GfVleyjeh van Waar je ook bent, ik zou het niet weten. Niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door hen die haar dierbaar waren, is thuis zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame vrouw en ma echtgenote van 17 - 01 -1948 Philippine 108 -12 -2019 Westdorpe Westdorpe: Bertus Franse Westdorpe: Derek-Jan Franse Familie Moelker Familie Franse Westdorpe, 8 december 2019. Bernhardstraat 8,4554 BC De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 12 december om 11.00 uur in "De Kirke", Graafjansdijk B 190 te Westdorpe, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden op de naastgelegen begraafplaats. Suzan is thuis waar u dinsdag en woensdag overdag afscheid van haar kunt nemen. Respect hebben wij voor het gevecht dat jij leverde, bewondering voor de kracht die je daarbij toonde Na een liefdevolle verzorging door haar man Bertus is in haar eigen vertrouwde omgeving overleden onze schoonzus en tante 's-Heerenhoek: Rinus Franse Han de Jonge Nel en Han de Jonge-Franse Margaret en Kees Rentmeester-Franse Neven en nichten Gedenken we ook onze broers, zus en schoonzussen die ons reeds zijn voorgegaan: fan en Paula, Catharien en Piet, Ko en jannie, Catrien, en Lucija (Sjaak) De bloemen maakten een diepe buiging Het gras waaide haar gewichtloos mee Zo, dacht ze Zit het er nu al op? Kom maar hierheen zei de zee Haar adem één met de kalme golven Het zoute water prikkend op haar huid Ze sloot haar ogen En met gespreide armen Lulu Trots op haar levenslust en wilskracht. Dankbaar dat zij in haar vertrouwde omgeving is overleden. Wij nemen afscheid van mijn vrouw, onze moeder en oma Zierikzee Goes 4 juli 1957 6 december 2019 Leo Sorber Odette en Tim Otis, Bern, Indy Lulu en Ivan Westwal 89,4461 CN Goes Op dinsdag 10 december tussen 19.00 en 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaart centrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. We vieren het leven van Ada en nemen afscheid van haar op donderdag 12 december om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Wij willen u vragen een onverpakte bloem mee te nemen. maandag 9 december 2019 PM Loslaten Er ruist een glimlach boven zee er klinkt zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn een moeder is gestorven Anita Cats Verdrietig en zeer dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, trotse oma en over-oma Goes, 6-9-1937 M-ff-2002 t Kapelle, 5-12-2019 Kapelle Heieen en Jos Nuijten - Remijnse Evelien en Dennis, Je/te, Pepijn Adriaan en Beatriz Roeland Kapelle Caroline en Nico Zegers - Remijnse Anne en David Thijn Wemeldinge Jan en Els Remijnse - Beumer Bouke Emiel Correspondentieadres: Dankerseweg 1,4421 RP Kapelle De crematie heeft naar haar wens in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Cederhof voorde liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Nico Remijnse (in herinnering) Jo Remijnse - Landman Guus Remijnse Nel Remijnse - Wisse Neven en nichten Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen de kracht toe om dit verlies te verwerken. Kapelle, 5 december 2019 Het is goed geweest, ik heb een mooi leven gehad. Omringd door zijn familie is rustig thuis ingeslapen onze lieve vader en opa. We zijn bedroefd maar dankbaar dat hij niet verder hoeft te lijden. Sinds 4 oktober 2003 weduwnaar van Marijke Verberg-Verhoeven Geboren: Oostburg, 8 april 1935 Overleden: Oostburg, 30 november 2019 Kinderen en kleinkinderen M-L. Groosman-Poppe, kinderen en kleinkinderen KWL-Park 34 4501 LA Oostburg Zoals pa wenste, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24