Gok met Anastacia pakt zeer goed uit boldErman.nl Voor fantastische reizen! MEDIA CULTUUR 23 Hoogste tien Anastacia zet haar rol als Killer Queen lekker vet aan en lost de hoge verwachtingen in maandag 9 december 2019 SONGTEKST Roller Coaster Here we go On this roller coaster life we know With those crazy highs and real deep lows I really don't know why And I will go To the farthest place on earth I know I can travel all the road, you see 'Cause I know you're there with me You don't have to slow me down 'Cause I will always be around I will find my way back home Where magnolia grows, where magnolia grows But I guess you know Why I do what I do and where I go I try to fill that empty space inside But I can't do that without you You're even with me in my dreams I see a sail, the seven seas I will try to find my way You're always there tomorrow, you're always there tomorrow vinden. Ik had al genoeg eer gehad van iedereen, maar dit is wel heel bijzonder." Hoe bijzonder precies, wist Vera zaterdag nog niet. Adele kwam met haar nummer Someone Like You in 2011 binnen op 6, Vera vestigt dus een record. ,,Echt? Ik dacht dat ik al Adele kwam met haar nummer 'Someone Like You' in 2011 binnen op 6 leen hoogste Nederlander was." Na een ongelovig lachje: ,,Nou dan wordt het tijd voor De Kuip hè?" De tekst van Roller Coaster, dat zo veel mensen raakte, gaat over de hoogte- en dieptepunten in Vera's leven. ,,Dat blijkt herkenbaar te zijn. Iedereen heeft wel mensen verloren onderweg. De magnolia in het liedje staat in mijn tuin, daar kijk ik elke dag op uit. Ik woon in mijn ouderlijk huis en mijn vader plantte deze boom voor mijn moeder. Ze zijn er allebei niet meer, maar die boom staat nog altijd in bloei op 9 april, de verjaardag van mijn moeder." Vera, die het idee had dat mensen niet naar zijn liedtekst luisterden, schreef het nummer met collega-ar tiest Mercy John. ,,Ik doe dat niet vaak, maar hij had mijn voorpro gramma gedaan en ik vond het een aardige gast. We werden vrienden en schrijven af en toe eens een liedje. Roller Coaster was het eerste. We gingen zitten en dit kwam eruit. We konden toen niet weten dat mensen het liedje zó mooi zouden vinden." Musical We will rock you Gezien: 6 december, Afas Live Wie een wereldster als Anasta- cia voor zes weken inhuurt en voor een musical zalen boekt als Afas Live en het World Fo rum Theater, moet wel zeker zijn van zijn zaak. Het pakt goed uit voor We will rock you. Het is even wennen in Afas Live, een zaal die bedoeld is voor concerten. Een musical op dit grote formaat loopt het ri sico te verzuipen. Dat gebeurt niet bij We will rock you, stevig gefundeerd op de uitpuilende hitcatalogus van Queen. Dat heeft alles te maken met de muziek, de choreografie en het imponerende decor met een grote draaischijf en digi tale beeldeffecten. Visueel klopt het spektakel en ondanks niveauverschillen in de zang klinkt het ook nog lekker. Minder sterke punten zijn er ook. De verstaanbaarheid is niet altijd even goed; een En gelstalige show is dan lastiger te volgen. Het verhaal is dun, een manco dat het musical genre vaak treft. Leuk zijn weer wel de vele verwijzingen naar bekende liedteksten uit de rockmuziek, waarmee We will rock you is doorspekt. En dan is daar Anastacia. De Amerikaanse ster (51) moet de grote zalen vullen voordat We will rock you op kleinere schaal met een andere Killer Queen het land door gaat. Met een grote naam als Anastacia is de producent verzekerd van pu bliciteit, maar tevens van hoge verwachtingen. Om maar meteen het ant woord te geven: Anastacia lost ze in. Met haar spectaculaire entree op het podium staat ze meteen op het voetstuk waarop een zangeres van haar kaliber hoort. Ze is prima bij stem en overtuigt in nummers als Fat bottomed girls en Another one bites the dust. Wat we nog niet wisten: ze heeft ook (komisch) acteerta lent, deels geërfd van haar moeder, een theateractrice. Anastacia zet haar rol als Killer Queen lekker vet aan en met haar ervaring in grote zalen neemt ze het publiek eenvou dig voor zich in. Mission accom plished - missie geslaagd. —Alexander van Eenennaam 10 dagen Toscane, Umbrië en Rome 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 10 dagen Saas-Grund met Mont-Blanc Express, Zwitserland 10 dagen Tossa de Mar all-inclusive 10 dagen Sint-Petersburg en parels aan de Oostzee 10 dagen Rondreis Noorwegen Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! MUSICAL Anastacia schittert in de futuristische rockopera 'We will rock you'. foto margot de heide GO 1 (1) Queen - Bohemian Rhapsody 2 (2) The Eagles - Hotel California 3 (3) Billy Joel - Piano Man 4 (-) Danny Vera - Roller Coaster 5 (4) Led Zeppelin - Stairway to Heaven 6 (10) Boudewijn de Groot - Avond 7 (7) Pearl Jam - Black 8 (9) Coldplay - Fix You 9 (-) Normaal - De Boer Dat Is De Keerl 10 (5) Pink Floyd - Wish You Were Here Ifil "SI iirMi?"' •j'iif.'ll Diverse vertrekdata in 2020 Diverse vertrekdata in 2020 Diverse vertrekdata in 2020 Diverse vertrekdata in 2020 Diverse vertrekdata in 2020 Diverse vertrekdata in 2020 Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Êm mm 1 mÈmm «SM b mm f Brochure en (0318) 58 09 58 ANVR boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 23