IJsdanskwaliteiten
Weerzien
iVISIE 13
Strijd tegen aliens
RTL5
06.00 Teleshop 5 07.30 New Creation Church
TV 08.00 Teleshop 5 16.00 Films Sterren
16.30 Ambulance Down Under 17.30 Helden
van Hier: In de Lucht
SBS6
06.00 Loop Hart van Nederland 08.15 World's
Strictest Parents 09.25 World's Strictest Pa
rents 10.45 World's Strictest Parents 11.55 Un-
dateable 12.25 Green Make-Over 12.55 Holland
van Boven 13.50 The World's Best 15.35 De 10
grappigste 16.05 De 10 grappigste 16.30 De
Nalatenschap 17.00 De Grote Tuinverbouwing
net5 NET5
06.00 Loop Hart van Nederland 09.15 The Doc
tors 10.10 The Doctors 11.05 The Doctors 12.00
The Doctors 12.55 Vtwonen weer verliefd op je
huis 13.55 Verliefd op Ibiza 14.50 Verliefd op
Ibiza 15.50 Vtwonen 16.45 Vtwonen weer ver
liefd op je huis 17.45 Criminal Minds
Veronica
Sf-actiefilm van Peter Berg (VS 2012)
met Liam Neeson (Amiral Shane), Ri-
hanna (Raikes) en Alexander Skars-
gard (Stone).
OVERIGE TV
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtendprogramma's
17.00 Zeeland Nu 17.10 Zee
land de week 17.30 Zeeland
Nu 17.40 Zeeland de week
18.00 Zeeland Nu 18.10 Zee
land de week 18.30 Zeeland
Nu 18.40 Zeeland de week
19.00 Zeeland Nu 19.10 Zee
land de week 19.30 Zeeland
Nu 19.40 Zeeland de week
20.00 Zeeland Nu 20.10 Zee
land de week 20.30 Zeeland
Nu 20.40 Zeeland de week
21.00 Zeeland Nu 21.10 Zee
land de week 21.30 Zeeland
Nu 21.40 Zeeland de week
22.00 Zeeland Nu 22.10 Zee
land de week 22.30 Zeeland
Nu 22.40 Zeeland de week
23.00 Nachtprogrammering
Nachtprogramma's
ÉÉN
09.00 Ochtendprogramma's
12.05 De week van Bruzz
12.35 De markt 13.00 Het
journaal 13.30 Villa Politica
14.00 Clips 14.15 Midsomer
Murders 15.45 Het huis 16.40
Nigella: At My Table 17.10 Flik
ken Maastricht 18.04 Het
Journaal update 18.10 Slee
ping in Nature 19.00 Het jour
naal 19.35 Iedereen beroemd
20.05 Joker+ en Lotto 20.15
The Secret Life of the Zoo
20.50 F.C. De Kampioenen
21.30 Everest 23.30 Het jour
naal 23.55 Profilage 00.45
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtendprogramma's
14.00 Ketnet Junior 19.10
Canada: A Year in the Wild
20.00 Het Journaal update
20.10 Vranckx 20.35 Cardinal
22.05 Alleen Elvis blijft be
staan 23.35 Bloeistraat 11
23.45 Canvaslus
06.00 Ochtendprogramma's
14.20 How It's Made 15.10
How Do They Do It? 16.05
Auction Hunters 17.00 Bag
gage Battles 17.20 Salvage
Dawgs 18.10 Barnwood Buil
ders 19.05 Abandoned Engi
neering 20.00 Salvage Hun
ters: The Restorers 21.00
Wheeler Dealers 22.00
Kindig Customs 23.00
Roadkill Classics 00.00
Nachtprogramma's
NATIONAL GEOGRAPHIC
06.00 Ochtendprogramma's
13.00 History of The Emira
tes: Ancient World and Bey
ond 14.00 Drain the Oceans
15.00 Battles Won and Lost
18.00 China 19.00 The Incre
dible Dr. Pol 20.00 Find It, Fix
It, Sell It 21.00 Nazi Mega-
structures 22.00 The Wea
pon Hunter 23.00 Nazi Me-
gastructures: America's War
00.00 Nachtprogramma's
BBC 1
07.00 Ochtendprogramma's
12.30 Flour Power 13.00
Football Focus 14.00 BBC
News 14.15 Live Snooker: UK
Championship 17.30 Final
Score 18.10 BBC News 18.30
Pointless Celebrities 19.20
The Hit List 20.00 Strictly
Come Dancing 21.20 Michael
McIntyre's Big Show 22.20
Casualty 23.10 BBC News
23.30 Match of the Day
00.45 Nachtprogramma's
BBC 2
07.30 Ochtendprogramma's
12.00 Celebrity Antiques
Road Trip 13.00 MasterChef:
The Professionals 15.00 Jack
Lemmon: Talking Pictures
15.35 Fire Down Below 17.30
Live Snooker: UK Champion
ship 18.00 Richard Osman's
House of Games 18.30 Sa
ving Lives at Sea 19.00
Wales: Land of the Wild
20.00 Live Snooker: UK
Championship 23.00 Qi XL
23.45 Live at the Apollo
00.30 Nachtprogramma's
06.20 Ochtendprogramma's
12.05 Die Tierarzte - Retter
mit Herz 13.00 Zimtstern und
Halbmond 14.30 Der Nikolaus
im Haus 16.00 W wie Wissen
16.30 Weltspiegel-Reportage
17.00 Tagesschau 17.10 Bri
sant 17.50 Tagesschau 18.00
Sportschau 20.00 Tages-
schau 20.15 Unschuldig 23.15
Tagesthemen 23.40 Der Un-
bestechliche - Mörderisches
Marseille 01.45 Nachtpro
gramma's
06.00 Ochtendprogramma's
12.15 ZDF SPORTextra - Win
tersport 19.00 Heute 19.25
Dr. Klein 20.15 Ein Herz für
Kinder 23.15 Heute journal
23.30 Das aktuelle Sportstu
dio 00.55 Nachtprogramma's
06.20 Ochtendprogramma's
13.30 Böttinger trifft 14.00
Sport im Westen live 16.00
Für immer Kult 16.45 Unter-
wegs im Westen 17.15 Land
und lecker 17.45 Küchenparty
mit Martina und Moritz 18.45
Aktuelle Stunde 19.30 Lokal-
zeit 20.00 Tagesschau 20.15
Hirschhausens Quiz des
Menschen 22.15 Straters
Mannerhaushalt 23.00 Die
verrückten 70er - Das wilde
Jahrzehnt der Deutschen
00.30 Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtendprogramma's
13.30 Journal (RTBF) 14.01
Objectif Monde 15.32 Echo-
logis 16.00 Tendance XXI
16.29 Acoustic 16.59 13h15, le
samedi 17.31 Géopolitis 18.00
64', le monde en frangais, 1re
partie 18.30 L'invité 18.39
Echappées belles 20.11 Chro-
niques du Groenland 20.30
Journal (France 2) 21.05
Téléthon 2019 33e édition
01.36 Nachtprogramma's
zaterdag 7 december 2019
PZ
Donny Roelvink, Tommie Christiaan, Juvat
Westendorp, Nicolien Sauerbreij, Roy Don
ders, Charly Luske, Sabine Uitslag, Celine
Huijsmans en Elske DeWall, gaan samen met
hun professionele danspartners de strijd met
elkaar aan. Zij zetten alles op alles om de jury
te overtuigen van hun ijsdanskwaliteiten.
Dancing on Ice, 20.00, SBS6
Regisseur Stone bewerkte Henrik
Ibsens toneelstuk De wilde eendvoor
dit drama. Christian (Paul Schneider)
keert na jaren in het buitenland terug
naar zijn ouderlijk huis voor het huwe
lijk van zijn vader Henry (Geoffrey
Rush) met een jongere vrouw.
The Daughter, 23.35, NPO2
18.30 LA CARIHUELA
Realityreeks over Nederlanders aan
de Costa del Sol.
19.30 AMBULANCE DOWN UNDER
Realityreeks waarin zowel de mede
werkers van de meldkamer als het
ambulancepersoneel van de New
1 C7i i+L-\ A 1—\ 1 I\ L—i 111—\ r-*.
ouuii i wales aai i luuicti iuc
Service tijdens hun hecti
sche dagelijkse werk
zaamheden worden ge
volgd.
20.30 TEAM SPOEDEISENDE HULP
Realityreeks waarin artsen en ver
pleegkundigen worden gevolgd tij
dens hun werkzaamheden op de af
deling Spoedeisende Hulp van di
verse ziekenhuizen. We volgen de
behandelingen vanaf binnenkomst
op de spoedeisende hulp en zien
de gevoelens en ervaringen van de
teams die zich dag en nacht inzetten
voor patiënten in acute situaties.
21.30 POLITIE USA LIVE
Realityreeks waarin Amerikaanse
politieagenten worden gevolgd bij
hun dagelijkse werkzaamheden. De
moedige agenten worden tijdens
hun werk geconfronteerd met onder
meer ongelukken, verkeersovertre
dingen, schietpartijen, drugsdelicten.
00.10 AMBULANCE DOWN UNDER
Realityreeks waarin zowel de mede
werkers van de meldkamer als het
ambulancepersoneel van de New
South Wales Ambulance Service
worden gevolgd.
01.10 TELESHOP 5
18.00 IFUMI FROZEN
Animatiefilm van Chris Buck en
Jennifer Lee (VS 2013).
Elsa en Anna zijn prinsessenzusjes
die samen opgroeien in het koninkrijk
Arendelle. Elsa heeft echter magi
sche ijskrachten waarmee ze Anna
per ongeluk pijn doet. Van dan af
houdt ze zich afzijdig.
Maar wanneer Elsa later
koningin is, bevriest ze in
een vlaag van woede het
hele koninkrijk.
20.00 DANCING ON ICE
Danswedstrijd waarin negen be
kende Nederlanders en hun professi
onele danspartners de strijd met el
kaar aangaan op ijs.
21.55 KOMT EEN MAN BIJ DE DOKTER
Komische sketchshow waarin grap
pen worden verwerkt in korte sket
ches door verschillende acteurs en
actrices.
22.30 HART VAN NEDERLAND -
LATE EDITIE
Toegankelijk nieuwsprogramma.
22.55 SHOWNIEUWS - LATE EDITIE
Showbizzmagazine.
23.25 PIETS WEERBERICHT
23.30 RICO
Realityreeks waarin kickbokser Rico
Verhoeven wordt gevolgd in het
spannendste jaar van zijn leven.
00.30 DE 20 GRAPPIGSTE
DROEFTOETERS
01.05 ASTRO TV
18.35 NCIS: LOS ANGELES
19.35 NCIS: LOS ANGELES
Amerikaanse misdaadserie.
20.30 NCIS: NEW ORLEANS
Amerikaanse misdaadserie. 'Con
victed.' Wanneer de beschuldigde
moordenaar van LaSalle vrijkomt
nadat hij een alibi wist te verstrekken,
blijven Pride en zijn team bewijsmate
riaal verzamelen en ontdekken zo dat
hij een gewapende sekte leidt.
21.25 DR. BULL
Amerikaanse dramaserie. 'The Flying
Carpet.' Bull verdedigt een grote ver
zekeringsmaatschappij en diens
cliënten, de eigenaars van een pizze
ria waar een tiener gewond raakte
nadat die het dak beklom.
23.10 MAJOR CRIMES
Amerikaanse politieserie. 'Intersec
tion.' Adjunct-chef Fritz Howard
schakelt het Major Crimes-team in
om een tragisch vluchtmisdrijf op te
lossen. Luitenant Provenza denkt na
over zijn pensioen.
00.05 MADAM SECRETARY
01.05 DR. BULL
02.00 ASTRO TV
18.00 THE BIG BANG THEORY
18.15 THE BIG BANG THEORY
18.40 THE GREAT INDOORS
Amerikaanse komische serie.
19.05 TWO AND A HALF MEN
Amerikaanse komische serie. 'Slowly
and in a Circular Fashion.' Walden
heeft de hulp nodig van Alan en Zoey
wanneer Bridget en zijn moeder de
controle over zijn bedrijf willen over
nemen.
19.35 THE BIG BANG THEORY
Amerikaanse komische serie. 'The
Long Distance Dissonance.' De
groep maakt zich zorgen wanneer
Sheldons voormalige aanbidster, dr.
Ramona Nowitzki, weer opduikt net
wanneer Amy naar Princeton is ver
trokken.
20.00 OHM EDGE OF TOMORROW
Sf-actiefilm van Doug Liman (Ca
nada/USA 2014) met Tom Cruise
(William Cage), Emily Blunt (Rita) en
Brendan Gleeson (Generaal Brig-
ham).
22.15 OHM BATTLESHIP
Een internationale scheepsvloot
is uitgevaren om manoeuvres te
houden, maar botst op een buiten
aardse armada die het op de aardse
watervoorraad voorzien heeft. De
confrontatie mondt uit
in een reusachtige zee
slag waarbij het lot van
de wereld op het spel
staat.
00.50 THE A-TEAM
Amerikaanse actieserie.
01.40 ASTRO TV
DISCOVERY
ARD
ZDF
WDR
In deze sf-actiefilm speelt Tom Cruise majoor
William Cage, die naar het front wordt ge
stuurd in de oorlog tegen meedogenloze
buitenaardse wezens. Al na enkele minuten
vindt hij de dood, maar door een mysterieuze
tijdlus wordt hij gedwongen om dezelfde gru
welijke strijd steeds opnieuw door te maken.
Edge of Tomorrow, 20.00, Veronica
22.25 GONE
Amerikaanse misdaadserie. 'Ro
mans.' Nadat Darren Hartzell zijn