16 FAMILIEBERICHTEN Cornelis Verhage Niek Verhage LOSTtL Niek Verhage Niek Verhage Niek Verhage Niek Verhage Te vroeg uit het leven. Het wasje niet gegund. Helaas moeten wij afscheid nemen van onze vriend. Ons medeleven gaat uit naar de naasten. Niek Verhage Overleden op 27-jarige leeftijd. Westkapelle, Armando van Hercules Emile Berents Milan Wondergem Arjen Huibregtse Mathieu van Boxtel Rens van der Male Niek Verhage Niek Verhage Niek Niek Niek Verhage vrijdag 6 december 2019 PM ^yeïTtav0Ït~ CA/ \AO-o~%JyOy- Met pijn in ons hart hebben we helaas afscheid moeten nemen van onze lieve zoon en broer Niek was nog maar 27 jaar Piet en Christel Iman Mart Westkapelle, 3 december 2019 Wanneer u afscheid van Niek wilt nemen kan dat op zaterdag 7 december tussen 11.00 en 14.00 uur in tuinkamer De Wende, Melsesweg 1 te Zoutelande. De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Graag alleen schriftelijke condoleances. Adriaan Virulystraat 28 Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van We wensen Piet, Christel, Iman, Mart en overige familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Aarnoud Jan en Hannie Leo en Jolanda Rienco en Marit Wibo en Els en kinderen Wij zijn verdrietig en geschrokken, omdat zoon van onze werkgeefster en vriendin is overleden. We wensen. Piet, Christel, Iman, Mart en verdere familie veel sterkte. BIJ DE Nellie, Ineke, Diana, Wilma, Jacqueline, Francis Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Wij wensen Piet, Christel, Iman, Mart en familie veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden HSV Westkapelle H.S.V. WESTKAPELLE Heel verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van mijn lieve kleinzoon en onze lieve neef Dingeman Verhage Nella en Henk van Sluijs-Verhage Willem en Karlien Mirella en Koen Adriana en Jos Dekker-Verhage Peter en Michelle Ineke Hans Annemiek Marjan Verhage en Marco Boltze Dinus Hannemiene Westkapelle, december 2019 Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Wij wensen Piet, Christel, Iman, Mart, en familie veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Bobby en Petra Peter en Angelina Marijn en Denise Jackie en Sabine If you need a friend I'm sailing right behind. Like a bridge over troubled water I will ease your mind. Vedrietig zijn we door het overlijden van mijn maatje Niek Verhage We wensen Piet, Christel, Iman, Mart en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Kelly en Dennie Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de zoon van onze buren We wensen Piet, Christel, Iman, Mart en verdere familie veel sterkte toe. Gemand en Ella Jo vd Welle Hans en Jocodine Ad en Petra Marco en Sindy Jaap en Leny en kinderen We zijn er stil van Piet, Christel, Iman, Mart en familie heel veel sterkte. Visvrienden Team HSV Westkapelle 2, Peter, Wibo, Adrie, Daan, Adriaan en Eddie Als een vlinder die toch vliegen kan tot in de blauwe lucht Als een vlinder altijd vrij en voor het leven op de vlucht Wil ik sterven op het water maar dat is een zorg van later Ik wil nu als vlinder vliegen op de bloemenblaadren wiegen Maar zo hoog kan ik niet komen Dus ik vlieg maar in mijn dromen Altijd ben ik voor het leven op de vlucht Als een vlinder die toch vliegen kan tot in de blauwe lucht Intens verdrietig door het overlijden van onze Niek, mijn kleinzoon en onze neef Oma Sien en Opa Cor t van Marion Esther Jeanine en Anton, Max Annabel en Thomas "Daar boven juicht een grote schaar" In dit vertrouwen nemen wij met veel verdriet afscheid van Buurman Arjaan en Bure Mina Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Onze gedachten en medeleven zijn bij Piet, Christel, Iman, Mart en verdere familie. Johnny en Jolanda Schroevers Arnold en Manon Gabriëlse en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44