COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Mathilda Hemelaar-Maas Hermanus Dekker OVERLEDEN Gerard Hemelaar Maan Jorien Ypma Wilhelmina Engelina Focke-Hiss ink Herman Jacob Thijen O Theo de Meester niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We nebben je los moeten laten onze lieve ma en oma Tilly weduwe van Hengstdijk, 28 augustus 1934. t Kloosterzande, 3 december 2019 Walsoorden: Suzan Linn, Gyon Vogelwaarde: Petra en René Arjen, Jens Kloosterzande: Evert en Sandra Nina, Lucas Ann-Sophie, Celine Correspondentieadres: Meulenpad 5, 4.581 EA Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 b te Hulst, op zaterdag 7 december van 11.00 tot 11.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 9 december om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Antonius en in het bijzonder naar de verzorgenden van de huiskamer en de medebewoners. Hand in hand zijn we gegaan tot de drempel. Moegestreden, maar omringd door liefde. Verdrietig delen wij mee dat te midden van zijn dierbaren in alle rust thuis is overleden, mijn geliefde man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Maria Adriana Dekker Waterlandkerkje, t Oostburg, 25 oktober 1931 3 december 2019 Mies Jenny en Peter Kevin en Veerle Sophie Kenny en Rachelle Milan Nely en Danny Jaimy en Lisa Correspondentieadres: Grote Beer 8-35,4501 ER Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 9 december om 11.00 uur in de PKN-kerk te Oostburg, Kerkplein 1. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren van 10.30 tot 10.55 uur. De crematie vindt aansluitend plaats in besloten familiekring. Uut de tied pzc.nl/familieberichten donderdag 5 december 2019 Prachtige jaren Wij zijn diep getroffen door het overlijden van oud-leerling van het Zeldenrust-Steelant College Wij wensen de familie veel sterkte en Gods nabijheid toe met dit grote verlies Medewerkers, leerlingen en ouders Lodewijk College Terneuzen Slechts vier maanden na het overlijden van haar lieve Ko, hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame (schoon)moeder en onze oma Enschede, Middelburg, 23 januari 1925 3 december 2019 in de leeftijd van ruim 94 jaar. Peteren Jacqueline Madeion en Robin Charlotte en Bas Correspondentieadres: Familie Focke Liesbethstraat 7 4458 BV 's- Fleer Arendskerke Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Mini en ons te condoleren op vrijdag 6 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom locatie Buitenrust afdeling 't Stranghe voor de liefdevolle verzorging gedurende de afgelopen vier maanden. Wapserveen, Oostburg, 2 september 1946 3 december 2019 Oostburg: BetsijThijen-Wille St. Jansteen: Lia en Jan Huijben - Thijen Marcel, Renate Breskens: Martin Thijen 's-Heer Abtskerke: Athy Thijen en Jeroen Dhont Noordwal 53 4501 JT Oostburg Wij nemen afscheid van Herman in besloten kring, in aula De Nachtzon te Maldegem. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Ons bereikte het droevige bericht dat de heer is overleden. De heer De Meester was in de periode 1971 - 1986 burgemeester van de voormalige gemeente Zierikzee. Wij herinneren hem als een zeer betrokken en markante burgemeester. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. We wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M. Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63