FAMILIEBERICHTEN 15 Hermanus Dekker dpg'11' OVERLEDEN Wilhelmina Engelina Focke-Hissink Dirk Adrianus Paalvast Dik Theo de Meester Albert van Mourik Met verdriet moeten we afscheid nemen van onze zus en schoonzus Nellie Vermont - Raas Wij wensen Gustaaf, Pascal, Alexandra, Lucas en Juliet veel sterkte toe dit verlies te dragen. Annie de Jonge - Raas Piet de Jonge (in herinnering) Giel en Nel Raas - Paauwe Nellie Vermont-Raas Hand in hand zijn we gegaan tot de drempel. Moegestreden, maar omringd door liefde. Verdrietig delen wij mee dat te midden van zijn dierbaren in alle rust thuis is overleden, mijn geliefde man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa en overgrootvader Maan echtgenoot van Maria Adriana Dekker Waterlandkerkje, t Oostburg, 25 oktober 1931 3 december 2019 Mies Jenny en Peter Kevin en Veerle Sophie Kenny en Rachelle Milan Nely en Danny Jaimy en Lisa Correspondentieadres: Grote Beer 8-35,4501 ER Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 9 december om 11.00 uur in de PKN-kerk te Oostburg, Kerkplein 1. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid om de famihe te condoleren van 10.30 tot 10.55 uur. De crematie vindt aansluitend plaats in besloten familiekring. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten donderdag 5 december 2019 kS Bedroefd zijn wij van het overlijden van Haar herinnering zal blijven leven. Eef t en Anneke Capello Joop en Corrie Polfliet Slechts vier maanden na het overlijden van haar lieve Ko, hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame (schoon)moeder en onze oma Enschede, Middelburg, 23 januari 1925 3 december 2019 in de leeftijd van ruim 94 jaar. Peteren Jacqueline Madeion en Robin Charlotte en Bas Correspondentieadres: Familie Focke Liesbethstraat 7 4458 BV 's- Fleer Arendskerke Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Mini en ons te condoleren op vrijdag 6 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom locatie Buitenrust afdeling 't Stranghe voor de liefdevolle verzorging gedurende de afgelopen vier maanden. "Leven en laten leven" Maar als je gedachten je niet meer leiden is de tijd gekomen om te gaan... Sneller dan verwacht, maar zijn geest was al vooruitgegaan, mijn lieve man en vader 28 januari 1935 f 01 december 2019 Wil Paalvast-van Pelt Mirjam en Caspar Correspondentieadres: Zuidwal 11,4318 AT Brouwershaven Wij nemen in besloten kring afscheid van Dik. Ons bereikte het droevige bericht dat de heer is overleden. De heer De Meester was in de periode 1971 - 1986 burgemeester van de voormalige gemeente Zierikzee. Wij herinneren hem als een zeer betrokken en markante burgemeester. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. We wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M. Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Openbaring 21:5 - Zie, Ik maak alle dingen nieuw. In zijn Here en Heiland ontslapen onze geliefde zwager in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Koby, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe om dit verlies te dragen. Zierikzee Riet Schot- Vane Kees Schot Zierikzee: Krieny van der Ploeg-Vane Aad van der Ploeg Kloetinge: Jaap Vane Lia Vane - Goudzwaard Neven en nichten 3 december 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43